نمایش دادن همه 3 نتیجه

تاب ویلایی و تاب باغی از نمونه تجهیزات پر طرفدار برای استفاده در فضای باز باغ و ویلا است که می توان لحظات آرامش بخشی در با استفاده از آن ها تجربه کرد.به کار بردن این وسایل با توجه به طراحی مدرن و رنگ بندی متنوعی که داند می تواند زیبایی باع را چند برابر کند.مدل های دو نفره این تاب ها را می توان برای بالکن،تراس و پاسیو هم استفاده کرد.

ساختار تاب ویلایی و تاب باغی

تمامی قطعات به کار برده شده در ساخت تاب ها از مواد مرغوب و درجه یک بوده است. بدنه اصلی تاب از لوله آهنی درجه یک، با ضخامت 2 میلی متر و قطر 6 سانتی متر ساخته شده است که توان تحمل تا وزن 350 کیلوگرم را دارد. بدنه تاب به روش الکترواستاتیک کوره ای رنگ شده است که مقاوم در برابر نور آفتاب، باد و باران می باشد و دوام و استحکام تاب را چندین برابر می کند.

جهت راحتی مشتریان از تشک های اعلاء، بسیار نرم و راحت استفاده شده است. پارچه های به کاربرده شده نیز الیاف درجه یک و مرغوب می باشند که به دلخواه مشتری در رنگ ها و مدل های مختلف دوخته می شود، همچنین به راحتی قابل تعویض و شست و شو می باشد.

ارتفاع تاب به گونه ای طراحی شده است که هم مناسب بزرگسالان و هم مناسب کودکان است.

نصب تاب در مدت زمان کوتاه در محل انجام می پذیرد. تمامی اجزای تاب به راحتی به وسیله پیچ و مهره به هم متصل می شوند ،نیازی به جوشکاری  و برشکاری ندارند و مونتاژ راحتی دارند.