نمایش دادن همه 3 نتیجه

لوازم ورزش استخری جزو تجهیزات جانبی در استخرها هستند که بسیاری از کارفرمایان با مجهز کردن استخرها به این مدل از تجهیزات باعث شده اند شناگران علاوه بر شنا به انجام ورزش های مفرح و مناسب برای سلامتی و تندرستی خود در استخرها بپردازند.ورزش در آب و در استخر باعث کاهش وزن،کاهش فشار بر مفاصل و… می شود و حتی افراد سالمند می توانند با روی آوردن به استفاده از این وسایل ورزشی استخر عارضه های ارتوپدی را کاهش داده و از اضافه وزن خود جلوگیری کنند

لوازم ورزش استخری برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که مدت هاست از اضافه وزن خود ناراضی هستند و به دنبال راهی برای کاهش وزن هستند می توانند ورزش در استخر را نیز امتحان کرده  و شاهد تاثیر آن بر وزن خود باشند.

کسانی که خود را در گروه ورزشکاران حرفه ای می دانند می توانند با استفاده از لوازم ورزش استخری از آسیب های مداوم در حین ورزش کردن بکاهند.چون همانطور که گفته شد شنا و ورزش های استخری تاثیر به سزایی بر روی مفاصل دارند.

بسیاری از افراد به دلیل بیماری و مشکلات قلبی شرایط ورزش کردن در بیرون از آب را ندارند پس ورزش در آب برای آن ها انتخاب مناسبی است.

می توان گفت افراد در تمام گروه های سنی می توانند در کنار ورزش هایی که در محیط خارج از استخر انجام می دهند ورزش های استخری با استفاده از لوازم ورزش استخر را نیز به برنامه ی خود اضافه کنند.