اتصالات UPVC فشار قوی

اتصالات UPVC فشار قوی

اتصالات UPVC فشار قوی با ورود تکنولوژی‌های نوین در صنعت آب و فاضلاب در بسیاری از کشورها در سیستم لوله‌کشی استخرها استفاده می‌شود.هم‌چنین با توجه به این‌که بسیاری از تجهیزات مورد استفاده در استخرها از جنس یو پی وی سی هستند بهتر است در سیستم لوله کشی نیز هماهنگی وجود داشته باشد و به جای استفاده از اتصالات فلزی از لوله و اتصالات یو پی وی سی استفاده شود.

مشخصات اتصالات UPVC

برای اتصال لوله‌ UPVC در لوله‌کشی آب سرد و گرم، انشعاب‌گیری و یا تبدیل قطر لوله و تغییر جهت دادن لوله از اتصالات فشار قوی یو پی وی سی یا وصاله استفاده می‌شود.این اتصالات فشار قوی UPVC علاوه بر دارا بودن بیش از 100 طرح در دو نوع رزوه‌ای و چسبی وجود دارند که قابلیت تحمل فشار 16 بار  را دارا می‌باشند.

ویژگی‌های اتصالات یو پی وی سی فشار قوی :

این اقلام جزو اتصالات فشار قوی و از نمونه تجهیزات استخر و جکوزی هستند و به دلیل تولید شدن براساس استانداردهای بین‌المللی قابلیت تحمل فشار زیاد بدون هیچ‌گونه آسیب را دارند.

نصب اتصالات یو پی وی سی بسیار سریع و آسان انجام می‌شود، و نکته قابل توجه این است در مقایسه با سایر سیستم‌های لوله کشی استخر همچون گالوانیزه و استیل، هماهنگی بیشتری را دارند.

نوع اتصالات به کار رفته در آن‌ها از طریق جوشکاری، اورینگ و چسب است و همین موضوع باعث شده تا دچار شکستگی و نشتی نشوند.

این اتصالات مقاومت ویژه‌ای در برابر مواد شیمیایی مانند کلر و خوردگی دارند که این میزان از مقاومت را در فلزات و  پلیمرهایی مانند P.P  شاهد نخواهیم بود.

اتصالات فشار قوی  UPVC به دلیل ایمنی بالا در آب‌‌بندی بهترین نوع تجهیزات در لوله کشی دشوار استخرها می‌باشند.همچنین در نقاط شیب دار لوله کشی می‌توان از آن‌ها بهره برد.

براساس برند این اتصالات و میزان مرغوبیتی که برخوردار هستند ضریب اصطکاک کمتری دارند و کاهش فشار نیز در آن‌ها کمتر می‌باشد.

محصولات اتصالات UPVC فشار قوی

گارانتی بی قید و شرط
گارانتی بی قید و شرط
تضمین قیمت و امنیت پرداخت
تضمین قیمت و امنیت پرداخت
مشاوره تخصصی انتخاب محصول
مشاوره تخصصی انتخاب محصول
ارسال سریع به سراسر کشور
ارسال سریع به سراسر کشور
تضمین اصالت کالا
تضمین اصالت کالا
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته
You've just added this product to the cart:

ارتباط با آبیکو
۰۹۹۱۶۶۶۶۳۷۰
۰۹۹۱۶۶۶۶۵۷۰