دماسنج آب استخر چیست؟

یکی از وسایل کاربردی و مهم در استخرها دماسنج استخر است زیرا دمای آب هنگام استفاده از استخر برای شنا، آب درمانی و تفریح از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد.دماسنج را بر روی سیستم لوله کشی و پمپ تصفیه استخر نصب می‌کنند اما در استخرهای کوچک یا خانگی از دماسنج‌های شناور استفاده می‌شود که در داخل آب رها شده و می‌توان به سادگی دمای آب را انداره گرفت و کنترل کرد.

دمای آب استخر و جکوزی از طریق ترموستات موتورخانه مدیریت می‌شود. اما دماسنج برای بررسی دمای واقعی آب استفاده می‌شود.

برای مشاوره تخصصی و اطلاع از قیمت دماسنج استخر با مشاوران ما در ارتباط باشید.

اهمیت خرید دماسنج آب استخر

بررسی پیوسته دمای آب استخر و جکوزی به همان اندازه که چک کردن پارامترهای شیمیایی آب اهمیت دارد، حائز اهمیت است. چرا که برای شناگرانی که از استخر استفاده می‌کنند، خوشایند نیست که در استخری شیرجه بزنند که آب آن خیلی گرم و یا خیلی سرد باشد. از این رو دماسنج، یکی از ابزارهای مهم در استخر که برای استخرداران تهیه آن ضروری می‌باشد. با کمک دماسنج جکوزی و استخر، می‌توان به راحتی دمای آب استخر را تنظیم نمود. شما می‌توانید با استفاده از انواع دماسنج استخری، دمای آب را بررسی کرده و در صورت بالا و یا پایین بودن آن، اقدامات لازم را برای تنظیم دما انجام دهید.

دماسنج آب استخر

انواع دماسنج

دماسنج‌ها، برای اندازه‌گیری دمای آب به صورت دستی در انواع الکلی-عقربه‌ای و دیجیتال تقسیم بندی می‌شوند. دماسنج شناور استخر یکی از انواع دماسنج‌ها می‌باشد که با شناور ماندن روی اب، دمای آب را اندازه‌گیری می‌کند. در کل این نوع دماسنجها مانند دماسنج داخل آب، باید مقاوم در برابر آب و ضد آب طراحی شود.

قیمت و خرید دماسنج استخر

فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو ارائه دهنده محصولات و لوازم استخر از بهترین برندها و با کیفیت عالی می‌باشد. این فروشگاه کلیه تجهیزات استخر و جکوزی را با گارانتی و قیمت‌های عالی عرضه نموده است. شما می‌تواند بهترین قیمت دماسنج را در این فروشگاه مشاهده و اقدام به سفارش این محصول نمایید.

برای برخورداری از مشاوره رایگان خرید کالا و برخورداری از تخفیفات ویژه فروشگاه آبیکو، کافیست فرم زیر را پر نمایید، همکاران ما مشتاقانه در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

تخفیف ویژه محصولات