اسکیمر استخر چیست؟

اسکیمر استخر از نمونه تجهیزات استخر و جکوزی برای ایجاد مکش از سطح آب استخر برای ورود به سیکل تصفیه، گندزدایی و گرمایش استخرها و جکوزی می‌باشد. لازم به ذکر است که در عمق 5 سانتی‌متری سطح آب استخر می‌توان 70 درصد از آلودگی‌هایی مانند چربی‌ها و یا سموم بوجود آمده از طریق مواد آرایشی، حشرات و برگ‌ها را مشاهده نمود. آلودگی‌های سنگینی مانند جلبک‌ها که 30 درصد از آلودگی‌های استخری را تشکیل می‌دهند در قسمت عمیق استخر ته‌نشین می‌شوند. در نتیجه باید 70 درصد از آب استخر از طریق اسکیمر و 30 درصد آن به واسطه کفشور به سیستم تصفیه استخر هدایت شوند. با توجه به درصد بالای آب هدایت شده به سمت اسکیمر، لازم است تا نحوه قرار گیری آن به درستی انجام شود.

برای مشاوره تخصصی و اطلاع از قیمت خرید اسکیمر استخر با مشاوران ما در ارتباط باشید.

در ادامه این مطلب از وب سایت غزل زرگریان با مراقبت های بعد از ریموور کالر لیفت، معایب ریموور کالر لیفت، طریقه استفاده از ریموور بایوتاچ، قیمت ریموور کالر لیفت بایوتاچ و ... آشنا خواهید شد.

ریموور کالر لیفت چیست؟

ریموو بایوتیک چیست؟به طور کلی تتو با استفاده از انواع دستگاه تاتو صورت در زیر پوست کاشت می‌شود. اما گاهی بنا به دلایلی ممکن است که افراد از انجام تاتو پشیمان شوند و قصد ریموو آن را داشته باشند. کالر لیفت بهترین نوع مواد ریموو تاتو است. این برند از شناخته‌ شده‌ترین ریموورهای ایمن برای ریموو تاتو ابرو، خط چشم و… می‌باشد. همچنین ریموو تاتو قدیمی با مواد ریموو کالرلیفت قابل انجام است. از آنجایی که پاک کردن تاتوهای قدیمی و با رنگ بژ و کامو بسیار سخت است، می‌توان با استفاده از کالر لیفت این کار را در سریعترین زمان انجام داد.

ویژگی های مواد ریموو کالرلیفت

این نوع ریموور دارای ویژگی‌های زیر است:

 • محصول کشور آمریکا
 • تولید شرکت معتبر بایوتاچ
 • دارای حجم 30 میل
 • مناسب برای ریموو تاتو ابرو، پاک کردن تاتو لب و  ریموو تاتو خط چشم و پخشی رنگ تاتو خط چشم
 • کاملا ایمن و اورجینال
 • بدون عوارض و ایجاد گودی و گوشت اضافه

ابزار لازم جهت استفاده از ریموور تاتو کالر لیفت اصل برای پاک کردن تاتو

برای اینکه با استفاده از این برند به ریموو تاتو بپردازید باید وسایل زیر را تهیه نمایید:

 • دستگاه و سوزن تاتو
 • کالر لیفت
 • پد الکلی
 • فی براش و پک‌های یکبار مصرف

طرز استفاده از ریموور کالر لیفت

در ادامه به طریقه استفاده از ریموور بایوتاچ پرداخته‌ایم:

پاکسازی پوست

در ابتدا باید لایه‌های مرده پوست و چربی آنها پاکسازی شود. برای این منظور می‌توان از پدهای الکلی استفاده کرد. بعد از پاکسازی پوست باید از بهترین بی حسی استفاده شود تا هیچ دردی را متحمل نشوید. برای اینکه بی حسی بر روی پوست جذب شود، باید از سلفون بی حسی تتو استفاده گردد.

سرعت دستگاه و طریقه سوزن زدن بر روی پوست

در ابتدا باید ظرف ریموور تکان دهید و سپس به مقدار نیاز آن را درون انگشتری رنگ تاتو بریزید. سپس سرعت دستگاه تاتو باید تنظیم شود و متوسط رو به پایین باشد. در دور اول به صورت نقطه نقطه و با زاویه 90 درجه سوزن را بر روی پوست بزنید. با این کار کانال‌هایی برای ورود مواد ریموور کالر لیفت به پوست ایجاد می‌شود. بعد از اینکه مواد بر روی پوست گذاشته شد، باید رنگ‌های روی پوست پاک شوند.

در دور دوم سوزن باید به حالت شیدینگ بر روی پوست کشیده شود. در این مرحله لایه اپیدرم خراش داده شده تا رنگدانه‌ها بیشتر با مواد ریموور کالر لیفت در تماس باشند. با اینکار خروج رنگ بهتر اتفاق می‌افتد. سپس باید با فی براش رنگ و خونابه را پاک کرد. در این مرحله پوست باید بررسی شود. با وجود این مراحل اگر بازهم قسمت‌هایی از پوست رنگ دارد، تنها همان قسمت‌ها را به حالت شیدینگ و به صورت ملایم، سوزن بزنید تا رنگدانه‌ها از پوست خارج گردند.

مرحله آخر اموزش ریموو ابرو با مواد کالر لیفت

در دور سوم که می‌خواهید بر روی پوست سوزن بزنید، یک قطره رنگ پیور مخصوص کاموفلاژ مثل نود، ماشروم یا مجیک کالر را مناسب با رنگ پوست مشتری با ریموور درون انگشتری رنگ تاتو مخلوط نمایید. دور سوم را مثل دور دوم انجام دهید. اصا نگران نباشید. چراکه این رنگ‌ها در ترکیب با ریموور بر روی پوست کاشت نمی‌شوند. بلکه به خروج رنگدانه‌های تاتو کمک زیادی خواهند کرد. مواد ریموور کالر لیفت قدرت اسیدی بسیار بالایی دارد و در پایان کار بهتر است با آب مقطر و فی براش سطح پوست را پاک کنیید تا هیچ مشکلی برای پوست ایجاد نگردد.

نکات مهم در طریقه استفاده از ریموور بایوتاچ

به دلیل قدرت اسیدی بالا در این محلول باید به نکات زیر در زمان استفاده از آن توجه نمایید:

 • قبل از شروع کار حتما ظرف حاوی کالر لیفت را تکان دهید.
 • بعد از اتمام کار از هیالورونیک اسید استفاده کنید. این ماده به احیا و ترمیم بافت پوست کمک کرده و هیچگونه اثر آلرژی‌زا ندارد.
 • در حین کار پد پنبه‌ای را بر روی پوست نکشید. بلکه آن را بر روی پوست گذاشته و فشار دهید تا مواد اضافی جذب پد پنبه‌ای شوند. اگر پنبه را بر روی پوست بکشید آسیب زیادی به بافت پوست وارد خواهد شد.
 • در زمان کار می‌توانید از بی حسی استفاده نمایید.
 • حتما از کوکتل مخصوص میکرونیدلینگ استفاده کنید.

عمق مناسب سوزن در ریموور کالر لیفت

اگر می‌خواهید پاک کردن میکروبلیدینگ را انجام دهید باید عمق سوزن را کمتر کنید. عمق سوزن باید به حالت شیدینگ باشد و فقط لایه دوم را خراش دهد. همین مقدار عمق سوزن برای پاک کردن خطوط بلید ابرو کافیست.

به دلیل اینکه رنگدانه‌های تاتو در لایه دوم هستند بهترین عمق سوزن برای ریموو تاتو 1.5 میل است. اما برای ریموو تاتو خط چشم باید عمق سوزن کمتر باشد. چراکه لایه اپیدرم پلک بسیار نازک است. به همین دلیل عمق 0.5 تا 0.75 برای ریموو تاتو خط چشم کافی است. برای درک صحیح از عمق مناسب سوزن در زمان استفاده از ریموور کالر لیفت باید با لایه‌های پوست آشنایی داشته باشید.

مراقبت های بعد از ریموور کالر لیفت

رعایت مراقبت های بعد از ریموور کالر لیفت برای عدم ایجاد مشکلات بعد از ریموو بسیار مهم است. از جمله مراقبت های بعد از ریموور کالر لیفت عبارتند از: محل ریموو تا چندین روز باید خشک باشد و آبی به آن زده نشود. به مدت چند روز باید با پماد ویتامین آ د محل ریمو شده را چرب نمایید. از ورزش سنگین و استخر و… خودداری کنید.

معایب ریموور کالر لیفت چیست؟

با وجود اینکه ریموور تاتو کالر لیفت قدرت خروج رنگ بالایی دارد اما کار با این ریموور بسیار حساس است و باید توسط یک پیگمنتر حرفه‌ای این محلول مورد استفاده قرار بگیرد. ریموور کالر لیفت قدرت اسیدی 3.5 درصدی دارد. این عدد نشان دهنده این است که این ریموور بسیار اسیدی می‌باشد. اگر در زمان استفاده از این محصول به حالت دورانی یا لوپ لوپ بر روی پوست کار شود آسیب‌های زیادی به پوست وارد خواهد شد. همچنین در صورتی که از ریموور کالر لیفت به میزان زیادی استفاده شود لایه درم آسیب زیادی خواهد دید. همچنین در صورت استفاده زیاد از این محلول، احتمال ایجاد گوشت اضافه (کلوئید) و گودی پوست بسیار زیاد است.

بهترین سوزن برای ریموور کالر لیفت چیست؟

بسته به سطح مورد نظر از سوزن‌های پنج سرگرد و سه سر گرد استفاده می‌شود. اما برای پاک کردن خطوط بهتر است از سوزن سه فلت استفاده شود.

چرا باید کالر لیفت را با رنگ کامو ترکیب کنیم؟

برای پوشاندن قرمزی بجامانده و خارج کردن راحتتر رنگ از ترکیب کالر لیفت و رنگ کامو استفاده می‌شود.

چگونه ریموور کالر لیفت اصل را تشخیص دهیم؟

ریموورهای اصل کالر لیفت در ظرف‌های 30 میل و پلمپ شده در بازار وجود دارند و اگر با حجم کمتر یا بیشتر باشند، اورجینال نخواهند بود. البته ممکن است مشتری نیاز به میل کمتری داشته باشد که در این صورت حجم مورد نظر از ظرف خالی خواهد شد و در ظروف آزمایشگاهی به مشتری تحویل داده می‌شود.

قیمت کالر لیفت و مزایای خرید آن چیست؟

قیمت ریموور کالر لیفت بیوتاچ با توجه به کارایی آن، بسیار عالی است. یکی از مزایای خرید کالر لیفت این است که برای ریموو تاتو ابرو و ریموو تاتو خط چشم کاربرد دارد. با استفاده از این محصول هیچ آسیبی به پوست وارد نمی‌شود.