نردبان و پله استخر

خرید نردبان استخری و پله استخر

نردبان استخر و پله استخری از نمونه تجهیزات استخر می‌باشند که بسیار ضروری و کاربردی هستند. نردبان استخر پلاستیکی و پله برای استخر به‌منظور بیرون آمدن از حوضچه بسیار کاربردی می‌باشند. در واقع ساخت پله استخر و نرده پلاستیکی استخر موجب سهولت در ورود و خروج شناگران از آب می‌گردد.

انواع نردبان استخری در ابعاد مختلف و باکیفیت بالا را می‌توانید با قیمت عالی از ما در فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو خرید نمایید. برای مشاوره تخصصی و اطلاع از قیمت نردبان استخر، نحوه نصب پله استخری، نحوه نصب نردبان استخری، فاصله استاندارد پله های نردبان و .. با مشاوران ما در فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو در ارتباط باشید.

جهت انتخاب بهترین روش از بین بردن جلبک استخر با ما در ارتباط باشید.

مناسب‌ترین نردبان برای عمق‌های متفاوت استخر

مهم‌ترین نکته در انتخاب تعداد پله نردبان استخری طول و عمق استخر می‌باشد. از همین رو نردبان‌ها در ابعاد و اندازه‌های متنوع طراحی و تولید می‌شوند. درصورتی که طول استخر بیشتر از 10 متر باشد، می‌بایست از دو نردبان، یکی برای قسمت عمیق و دیگری برای ناحیه‌ی کم عمق استفاده گردد. اما اگر طول استخر کمتر از 10 متر است، می‌توان تنها یک پله استخری پلاستیکی در قسمت کم عمق نصب کرد. در حالت کلی دو نوع نردبان استخر کلاب و ساده در استخرها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از طرفی اگر عمق استخر زیاد باشد، نردبانی که مورد استفاده قرار می‌گیرد باید دارای پله‌های بیشتری باشد.

مدل ساده استاندارد مناسب برای عمق
2 پله 70 الی 100 سانتی متر
3 پله 100 الی 130 سانتی متر
4 پله 130 الی 160 سانتی متر
5 پله 170 الی 200 سانتی متر
6 پله بیش از 200 سانتی متر

نحوه نصب پله استخری و نردبان

برای نصب نردبان استخری باید به این نکته توجه نمود که در هر استخری دو نردبان، یکی برای قسمت کم عمق و دیگری برای قسمت عمیق نصب شود. فاصله استاندارد پله های نردبان 5 تا 7 متر می‌باشد. در نحوه نصب نردبان استخر باید حتما به لبه‌های استخر توجه کنید.

همسطح بودن یا سرریز داشتن استخر و پهنای لبه آن در طراحی این تجهیزات بسیار مهم است. اطلاع از نوع پوشش استخر از دیگر نکات بسیار مهم در این زمینه است. طریقه نصب پله استخر بسته به پوشش اطراف آن بسیار متنوع است. استخر باید زیرسازی لازم را داشته باشد تا بتوان نردبان را به آن پیچ کرد.

نکته: برای جلوگیری از نشتی دیواره استخر به هیچ عنوان قسمت پایینی پله‌های استخر یا همان نردبان استخر را که در کاسه استخر قرار می‌گیرند را به دیواره داخلی استخر پیچ نکنید. بلکه باید با استفاده از قطعه مخصوصی که آن را پایه پله استخر می نامند، قسمت پایینی نردبان استخر را به دیواره تکیه دهید.

بهترین جنس نردبان استخری

این تجهیزات بایستی در برابر فرسایش و مواد شیمیایی استفاده شده در استخرها مانند قرص کلر، پودر کلر، اسید خشک گاردکس، کاهش دهنده آهن پولپلکس و ... مقاوم باشد. تا عمر و دوام ماندگاری بسیار بالایی داشته باشد. استیل با توجه به خاصیت ضد آبی که دارد برای ساخت این پله‌ها به شدت مورد کاربرد است. نردبان‌هایی با بدنه و دستگیره های استیل و با پله‌هایی از جنس پلاستیک پلیمری یا فشرده را می‌توان بهترین انتخاب دانست.

استیل مورد کاربرد در این زمینه، استیل ۳۰۴ یا ۳۱۶ با پله هایی از جنس ABS است. پله استخری پلاستیکی با ایجاد اصطکاک از سر خوردن شناگران جلوگیری بعمل می‌آورد.

در ساخت نردبان با لوله آب، ضخامت لوله نردبان از دیگر مهم‌ترین موارد می‌باشد. نمونه‌های استاندارد دارای ضخامتی بالاتر از 0.9 میلی‌متر می‌باشند.

انواع نردبان استخر و پله برای استخر

انواع نردبان استخر پلاستیکی و استیل تولید و به بازار عرضه شده‌اند. شما بایستی تا بهترین نمونه را برحسب نوع کاربری استخر، وجود و یا عدم وجود سرریز، میزان پهنای لبه استخر انتخاب نمایید.

انواع نردبان را از لحاظ مدل به دسته‌های زیر تقسیم بندی می‌شوند:
• کلاب
• استاندارد یا ساده

اجزای تشکیل دهنده نردبان استخر

اجزا تشکیل کننده نردبان عبارتند از؛

  • نرده استخری استیل
  • پله‌ها
  • پایه بتنی پله
  • قالپاق پله
  • کف پله استخر
  • پیچ‌های استیل جهت نصب پله‌ها
  • پایه دیواره یا سرگل یا پایه پله که در قسمت پایین نردبان نصب می‌شود و به دیوار استخر تکیه داده می‌شود که سوراخ نزنند.

تمامی این تجهیزات و لوازم یدکی را می‌توانید از ما در فروشگاه تجهیزات استخر آبیکو به‌ صورت مجزا نیز خریداری نمایید.

پله استخری مدل کلاب

نردبان‌های کلاب برای استخرهایی مناسب هستند که فضای کافی برای نصب پایه ندارند و فاصله محل نصب در دیواره بیرونی تا خود نردبان کمتر از حالت استاندارد است. در این محصولات قسمت بالایی به شکل علامت سوال  و خمیده می‌باشد.

برای استخرهایی که این تجهیزات، روی سکو و یا لبه استخر نصب می‌شوند نمونه‌های عصایی یا کلاب بهترین انتخاب است.

پله استخر مدل استاندارد

پله استخری مدل استاندارد یا ساده برای مواردی مناسب است که فاصله استخر تا محل نصب پایه زیاد می‌باشد. پایه بتن نردبان در دیواره بیرونی استخر نصب شده و نیز لاستیک پایه نردبان نصب شده در انتهای آن سبب می‌شود تا در زمان نصب نیازی به پیچ برای اتصال به دیوار و ایجاد سوراخ نباشد.

پله استخر استاندارد یکی از متداول‌ترین نمونه‌ها است. اگر محدودیتی در فضای پاگرد محوطه استخر خود ندارید، پیشنهاد می‌کنیم این نمونه را انتخاب کنید.

مدل معمولی و یا دهنه باز برای نردبان‌هایی که پشت گریل و یا سکو نصب می‌شوند، مناسب هستند.

نردبان استخر و پله استخری

قیمت نردبان استخر و پله استخر از مراکز معتبر

برای خرید و اطلاع از قیمت نردبان استخر مانند سایر تجهیزات استخر و جکوزی لازم است تا با مراکز معتبر در ارتباط باشید. قبل از انتخاب نیاز خواهید داشت تا از خدمات مشاوره این مراکز برای روش نصب پله استخر و نرده پلاستیکی استخر نیز استفاده کنید.

ما در فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو در خدمت شما عزیزان هستیم تا متناسب‌ترین و بهترین محصول مورد نیاز را به شما عزیزان معرفی نماییم. تنها کافیست با ما در تماس باشید.
برای برخورداری از مشاوره رایگان خرید کالا و برخورداری از تخفیفات ویژه فروشگاه آبیکو، کافیست فرم زیر را پر نمایید، همکاران ما مشتاقانه در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

برای برخورداری از مشاوره رایگان خرید کالا و برخورداری از تخفیفات ویژه فروشگاه آبیکو، کافیست فرم زیر را پر نمایید، همکاران ما مشتاقانه در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

تخفیف ویژه محصولات

error: Content is protected !!