نمایش دادن همه 3 نتیجه

خرید نردبان استخر

نردبان استخر و پله استخر از نمونه تجهیزات استخر می‌باشند که بسیار ضروری هستند. نردبان و پله استخر برای بیرون آمدن از حوضچه بسیار کاربردی می‌باشند. انواع نردبان استخری در ابعاد مختلف و باکیفیت بالا را می‌توانید با قیمت عالی از ما در فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو خرید نمایید.

مناسب‌ترین نردبان برای عمق‌های متفاوت استخر

ارتفاع و عمق استخر مهم‌ترین نکته در انتخاب تعداد پله‌های نردبان استخر است. به همین دلیل در ابعاد و اندازه‌های متنوع طراحی و تولید می‌شوند.

  • 2 پله، برای ارتفاع 130 و عمق 70 تا 100 سانتیمتر
  • 3 پله، برای عمق 100 الی 130 با ارتفاع 160 سانتیمتر
  • 4 پله، برای استخرهای دارای عمق 130 تا 136 سانتیمتر با ارتفاع 190 سانتیمتر
  • 5 پله برای استخرهای دارای عمق 170 تا 200 سانتیمتر با ارتفاع 220 سانتیمتر
  • 6 پله برای استخر از عمق 200 تا 230 سانتیمتر و ارتفاع 250 سانتیمتر

در این زمینه باید خاطر نشان نمود که بیشتر بودن عمق استخر، موجب استفاده از نردبان دارای پله بیشتر در این سازه می شود. بنابراین، در هنگام طراحی و ساخت استخر، به این موضوع می بایست توجه ویژه ای مبذول داشت.

نصب نردبان استخر

توصیه می‌شود در هر استخری دو نردبان، یکی برای قسمت کم عمق و دیگری برای قسمت عمیق نصب شود. مناسب‌ترین فاصله بین این دو نردبان به‌صورت استاندارد 5 تا 7 متر توصیه شده است.

در نصب باید حتما به لبه‌های استخر توجه کنید. همسطح بودن یا سرریز داشتن استخر و پهنای لبه آن در طراحی نردبان بسیار مهم است.

اطلاع از نوع پوشش استخر از دیگر نکات بسیار مهم در این زمینه است. نحوه نصب هر پله‌ای بسته به پوشش اطراف آن بسیار متنوع است. استخر باید زیرسازی لازم را داشته باشد تا بتوان نردبان استخر را به آن پیچ کرد.

نکته: برای جلوگیری از نشتی دیواره به هیچ عنوان قسمت پله‌های استخر که در کاسه قرار می‌گیرند را به دیواره پیچ نکنید. بله باید با استفاده از قالب‌بندی مخصوصی آن را به دیواره تکیه داد.

حتما بایستی نصب نردبان به‌صورت تراز انجام شود.حداقل 10 سانتیمتر برای کاسه بتنی عمق در نظر بگیرید.

بهترین جنس نردبان استخر

نردبان استخر بایستی در برابر فرسایش و مواد شیمیایی استفاده شده در استخرها مانند قرص کلر، پودر کلر، اسید استخری مقاوم باشد. تا عمر و دوام ماندگاری بسیار بالایی داشته باشد.استیل با توجه به خاصیت ضد آبی که دارد برای ساخت این پله‌ها به شدت مورد کاربرد است. نردبان‌هایی با بدنه و دستگیره های استیل و با پله‌هایی از جنس پلاستیک پلیمری یا فشرده را می‌توان بهترین انتخاب دانست.

استیل مورد کاربرد در این زمینه، استیل ۳۰۴ یا ۳۱۶ با پله هایی از جنس ABS است. پله‌های پلاستیکی با ایجاد اصطکاک از سر خوردن شناگران جلوگیری بعمل می‌آورد.

ضخامت لوله نردبان از دیگر مهم‌ترین موارد می‌باشد. نمونه‌های استاندارد دارای ضخامتی بالاتر از 1.1 میلی‌متر می‌باشند.

انواع نردبان استخر و پله استخر

مدل‌های مختلفی از نردبان استخر تولید و به بازار عرضه شده‌اند. شما بایستی تا بهترین نمونه را برحسب نوع کاربری استخر، وجود و یا عدم وجود سرریز، میزان پهنای لبه استخر انتخاب نمایید.

انواع نردبان را از لحاظ مدل می‌توان در دسته‌های:
• کلاپ
• استاندارد یا ساده
قرار داد.

نردبان و دستگیره استخر

پله استخری مدل کلاب

نردبان‌های کلاب برای استخرهایی مناسب هستند که فضای کافی برای نصب پایه ندارند و فاصله محل نصب در دیواره بیرونی تا خود نردبان کمتر از حالت استاندارد است. در این محصولات قسمت بالایی به شکل علامت سوال می‌باشد.

برای استخرهایی که روی سکو و یا لبه استخر نصب می‌شوند نمونه‌های عصایی یا کلاب بهترین انتخاب است.

پله استخر مدل استاندارد

پله استخری مدل استاندارد برای مواردی مناسب است که فاصله استخر تا محل نصب پایه زیاد می‌باشد. پایه بتن نردبان در دیواره بیرونی استخر نصب شده و نیز لاستیک نصب شده در انتهای آن سبب می‌شود تا در زمان نصب نیازی به پیچ برای اتصال به دیوار و ایجاد سوراخ نباشد.

پله استخر استاندارد یکی از متداول‌ترین نمونه‌ها است. اگر محدودیتی در فضای پاگرد محوطه استخر خود ندارید، پیشنهاد می‌کنیم این نمونه را انتخاب کنید.

مدل معمولی و یا دهنه باز برای نردبان‌هایی که پشت گریل و یا سکو نصب می‌شوند، مناسب هستند.

قیمت نردبان و پله استخر از مراکز معتبر

برای خرید نردبان استخر و اطلاع از قیمت آن مانند سایر تجهیزات استخر و جکوزی لازم است تا با مراکز معتبر در ارتباط باشید. قبل از انتخاب نیاز خواهید داشت تا از خدمات مشاوره این مراکز استفاده کنید.

ما در فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو در خدمت شما عزیزان هستیم تا متناسب‌ترین و بهترین محصول مورد نیاز را به شما عزیزان معرفی نماییم. تنها کافیست با ما در تماس باشید.