نمایش دادن همه 2 نتیجه

پکیج تصفیه استخر و جکوزی از تجهیزات استخر است که بسیار سریع در محل استخر یا جکوزی نصب می‌شود. پکیج تصفیه و گرمایش استخر امکان استفاده از تفریحات آبی به صورت چهار فصل را برای استخرداران عزیز فراهم می‌سازد. در فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو، دستگاه تصفیه استخر و پکیج تصفیه آب استخر با قیمتی عالی به شما عزیزان عرضه می‌گردد. استخرهای شنا خصوصی روباز یا رو بسته برای آنکه خاطره خوبی برای شناگران به جای بگذارند باید از هر لحاظی به ویژه از نظر بهداشتی و تنظیم دمای آب استخر و کلیه اصولی بهداشتی را رعایت کرده باشند تا شناگران بتوانند با خیال آسوده به ورزش‌های آبی بپردازند و از اوقات فراغت خود لذت ببرند.

پکیج تصفیه استخر و پکیج کامل تصفیه استخر یکی از دستگاه‌هایی است که به این منظور طراحی شده تا تصفیه آب و آلودگی‌های موجود در آب را حذف کند و گرم کردن آب به میزان بهینه امکان‌پذیر سازد. همچنین پکیج تصفیه آب استخر و پکیج گرمایشی و تصفیه استخر و جکوزی برای جدا نمودن ذرات معلق آلاینده و ناخالصی‌های موجود در آب استخر کاربرد دارد.

اجزای تشکیل دهنده پکیج تصفیه استخر و جکوزی

پکیج تصفیه و گرمایش، پکیج کامل تصفیه استخر را انجام می‌دهد و همچنین قادر است یک استخر را تا دمای 29 درجه گرم کند. این دستگاه متشکل از اجزای زیر می‌باشد:

 • فیلتر شنی تصفیه استخر و سیلیس
 • پمپ تصفیه استخر
 • کلرزن خطی
 • تابلو برق
 • لوله کشی‌های داخل سیستم
 • شاسی آهنی
 • دارای مبدل استنلس استیل مخصوص استخر (ضد زنگ و ضد خورندگی)

عملکرد پکیج کامل تصفیه استخر چگونه است؟

پکیج تصفیه استخر و جکوزی که به صورت موتورخانه کوچک استخر آماده طراحی شده است، آب را به طور کامل گرم و تصفیه می‌کند. پمپ، آب را از درون استخر به طرف فیلتر شنی هدایت می‌کند. سپس آب با عبور از سیلیس‌ها تصفیه می‌شود. بعد از این مرحله آب به طرف مبدل حرارتی استخر هدایت شده و در آنجا گرم می‎‌شود و به طرف استخر هدایت می‌گردد. در آخرین مرحله کلرزن خطی، مقداری کلر حل در آب را به آب استخر اضافه کرده و آب را ضدعفونی می‌کند. لازم است بدانید که تابلو برق تعبیه شده بر روی این پکیج ها مدت زمان کارکرد پکیج (زمان خاموش و روشن شدن پمپ ها) و دمای آب را نیز کنترل می‌کند.

ویژگی های پکیج تصفیه استخر و جکوزی

در ادامه به مشخصات پکیج تصفیه آب استخر اشاره کرده‌ایم:

 • نصب در کوتاه‌ترین زمان (کمتر از یک روز)
 • گرمایش سریع و اصولی آب استخر و جکوزی
 • تصفیه آب کامل و تضمین شفافیت آب
 • گرمایش به صورت کامل
 • قابل استفاده برای استخرهای خانگی و شخصی
 • به صرفه و اقتصادی
 • کیفیت بالا
 • استفاده از بهترین برندهای صنعت استخر بازار
 • قابلیت استفاده برای جکوزی و استخر

کاربردهای پکیج

همانطور که از اسم این دستگاه مشخص است علاوه بر تصفیه کامل آب، برای گرمایش استخر و جکوزی نیز کاربرد دارد. این پکیج برای استخرهای شخصی کوچک تا گنجایش 130 لیتر استفاده می‌شود.

انواع پکیج تصفیه آب استخر

انواع پکیج تصفیه و گرمایش استخر شامل موارد زیر می‌شود:

 • انواع کنار استخر
 • آب دفنی
 • تاپ فیلتر

نکات مهم در زمان نصب پکیج تصفیه استخر و جکوزی

این پکیج ها به صورت روکار و توکار قابل ارائه هستند و نیازمند ساختن موتور خانه و تخصیص فضا به آنها نیستید. پکیج های روکار در کنار استخر قرار می‌گیرند و نصب آنها تا 1 متر بالاتر از سطح آب استخر مشکلی را برای سیستم ایجاد نمی‌کند. اما پکیج های توکار به صورت دفنی در کنار استخر یا جکوزی قرار می‌گیرند. در زمان نصب پکیج تصفیه استخر باید یک اتاقک کوچک 2 در 2 متر نزدیک استخر بنا شود. این اتاقک بهتر است پایین‌تر از سطح استخر ساخته شود.  برای اینکه آب سوار بر پمپ تصفیه استخر باشد و بک واش به موقع انجام شود. برای تامین برق باید مشورت شود. در برخی موارد پمپ با قدرت زیاد، تامین برق برای بهره بردار مشکل ساز خواهد شد.

طریقه نصب پکیج گرمایشی و تصفیه استخر و جکوزی

برای نصب پکیج تصفیه و گرمایش استخر باید پکیج را با جرثقیل جایگذاری کرده و سپس با یکی از دیواره‌های موتورخانه باید تراز شود. بعد از آن لوله کشی لوله‌های ورودی پکیج و لوله کشی کلرزن  و نازل‌های ورودی باید انجام شود. سپس برق کشی مشعل و چراغ‌های استخر راه اندازی شود. در آخر باید تست و راه اندازی سیستم تصفیه و گرمایش صورت گیرد.

خرید دستگاه تصفیه آب استخر و پکیج تصفیه استخر

مهم‌ترین رکن برای انتخاب پکیج تصفیه آب استخر توجه به ظرفیت فیلتراسیون است. در این محاسبه آب درون استخر باید در بازه زمانی 8 ساعته برای استخرهای سرباز ، در زمان 6 ساعت برای استخرهای سر بسته به طور کامل تصفیه شود. از دیگر نکات مهم در زمان خرید دستگاه تصفیه آب استخر میزان آبدهی، ابعاد، سایز تجهیزات استخر، جنس و نوع فیلتر، مقدار سیلیس مورد نیاز و اینکه مناسب چه حجم از آب استخر می‌باشد، است. ما در فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو بهترین مشاوره برای خرید پکیج استخر را به شما عزیزان می‌دهیم.

قیمت دستگاه تصفیه استخر

قیمت پکیج تصفیه آب استخر بر اساس سایز اتصالات، دبی پمپ و اینکه مناسب چه حجم از استخر می‌باشد متفاوت است. شما عزیزان می‌توانید باتوجه به نیاز و بودجه خود بهترین مدل پکیج تصفیه آب استخر را با بهترین قیمت موجود در بازار از فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو خریداری کنید.

سوالات متداول درباره پکیج کامل تصفیه استخر

در ادامه به سوالات پرتکرار شما عزیزان درباره پکیج کامل تصفیه استخر پاسخ داده‌ایم:

ساده ترین روش تصفیه آب استخر چیست؟

بهترین روش، استفاده از پکیج تصفیه آب استخر می‌باشد.

آیا می‌توان از پکیج تصفیه و گرمایش برای تامین آب رادیاتور منازل یا آب مصرفی بهداشتی استفاده کرد؟

خیر. به دلیل گرمایش مستقیم آب این امکان فراهم نیست.

برق پکیج تصفیه استخر به صورت تک فاز است یا سه فاز؟

تامین برق این سیستم به صورت سه فاز و تک فاز تولید می‌شود. تجهیزات استخر که به صورت سه فاز هستند عمر طولانی‌تری دارند اما به دلیل اینکه برق سه فاز همیشه در دسترس نیست این محصول بیشتر با برق تک فاز طراحی می‌شود.

آیا امکان نصب پکیج کامل تصفیه استخر در محل‌ های سقف دار وجود دارد؟

بله. اما عبور و حمل و نقل این محصول به فضای مسقف و موتورخانه زیر زمین بسیار سخت است. بنابراین بهتر است قبل از اینکه سقف موتور خانه بنا شود، پکیج تصفیه استخر در موتورخانه جاگذاری شود.

از بین بردن کثیفی دور استخر و خط اثر آب چگونه است؟

این سیستم کار تصفیه آب استخر را به وسیله یک فیلتر شنی گالوانیزه انجام می‌دهد و در نهایت با افزودن کلر به آب، آب را ضد عفونی کرده و به سیستم بر می‌گردد.