پکیج تصفیه و گرمایش استخر و جکوزی از تجهیزات استخر است که به سهولت و سرعت در محل استخر یا جکوزی نصب می‌شود. پکیج تصفیه و گرمایش استخر امکان استفاده از تفریحات آبی به صورت چهار فصل را برای استخرداران عزیز فراهم می‌سازد. استخرهای شنا خصوصی روباز یا رو بسته برای آنکه خاطره خوبی برای شناگران به جای بگذارند باید تنظیم دمای آب استخر و کلیه اصول بهداشتی را رعایت کرده باشند تا شناگران بتوانند با خیال آسوده به ورزش‌های آبی بپردازند و از اوقات فراغت خود لذت ببرند.

برای مشاوره تخصصی و اطلاع از قیمت پکیج تصفیه و گرمایش استخر و جکوزی با مشاوران ما در ارتباط باشید.

پکیج تصفیه آب استخر و گرمایش استخر یکی از ساده ترین روش تصفیه آب استخر است که آلودگی‌های موجود در آب را حذف می‌کند و گرم کردن آب به میزان بهینه را امکان‌پذیر سازد. همچنین پکیج استخر یا پکیج گرمایشی و تصفیه استخر و جکوزی برای جدا نمودن ذرات معلق آلاینده و ناخالصی‌های موجود در آب استخر کاربرد دارد. با انتخاب پکیج تصفیه و گرمایش استخر و جکوزی به جای ساخت تصفیه‌خانه، در هزینه‌ها و زمان اجرایی پروژه صرفه‌جویی خواهد شد. استخرهای برای نصب این پکیج نیازمند فضایی سرپوشیده با ابعاد یک در یک و نیم متر هستند.

در فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو، پکیج کامل تصفیه استخر و گرمایش استخر با بهترین قیمت دستگاه تصفیه استخر ارزان به شما عزیزان عرضه می‌گردد.

اجزای تشکیل دهنده پکیج تصفیه و گرمایش استخر و جکوزی

پکیج کامل تصفیه استخر قادر است یک استخر را تا دمای 29 درجه گرم کند. پکیج استخر متشکل از اجزای زیر می‌باشد:

 • فیلتر شنی تصفیه استخر و سیلیس
 • پمپ تصفیه استخر
 • کلرزن خطی
 • تابلو برق
 • لوله کشی‌های داخل سیستم
 • شاسی پلاستیکی (پالت)
 • دارای مبدل استنلس استیل مخصوص استخر (ضد زنگ و ضد خورندگی)

عملکرد پکیج کامل تصفیه استخر چگونه است؟

پکیج گرمایشی و تصفیه استخر و جکوزی که به صورت موتورخانه کوچک استخر آماده طراحی شده است، آب را به طور کامل گرم و تصفیه می‌کند. پمپ، آب را از درون استخر به طرف فیلتر شنی هدایت می‌کند. سپس آب با عبور از سیلیس‌ها تصفیه می‌شود. بعد از این مرحله آب به طرف مبدل حرارتی استخر هدایت شده و در آنجا گرم می‎‌شود و به طرف استخر هدایت می‌گردد.

در آخرین مرحله کلرزن خطی، مقداری کلر حل شده در آب را به آب استخر اضافه کرده و آب را ضدعفونی می‌کند. لازم است بدانید که تابلو برق تعبیه شده بر روی پکیج تصفیه و گرمایش استخر و جکوزی مدت زمان کارکرد پکیج استخر(زمان خاموش و روشن شدن پمپ ها) و دمای آب را نیز کنترل می‌کند.

ویژگی های پکیج تصفیه و گرمایش استخر و جکوزی

در ادامه به مشخصات پکیج تصفیه آب استخر اشاره کرده‌ایم:

 • نصب و راه اندازی پکیج گرمایش و تصفیه در کوتاه‌ترین زمان (کمتر از یک روز)
 • گرمایش سریع و اصولی آب استخر و جکوزی
 • تصفیه آب کامل و تضمین شفافیت آب
 • گرمایش به صورت کامل
 • قابل استفاده برای استخرهای خانگی و شخصی
 • به صرفه و اقتصادی
 • کیفیت بالا
 • استفاده از بهترین برندهای صنعت استخر بازار
 • قابلیت استفاده برای جکوزی و استخر

کاربردهای پکیج تصفیه استخر

همانطور که از اسم این دستگاه مشخص است علاوه‌بر تصفیه کامل آب، برای گرمایش استخر و جکوزی نیز کاربرد دارد. پکیج تصفیه و گرمایش استخر و جکوزی برای استخرهای شخصی کوچک تا گنجایش 85 هزار لیتر استفاده می‌شود.

انواع پکیج تصفیه آب استخر

انواع پکیج تصفیه و گرمایش استخر شامل موارد زیر می‌شود:

 • روکار
 • توکار

اجزای تشکیل دهنده پکیج تصفیه استخر توکار (دفنی) و روکار

این پکیج‌ها شامل اجزای زیر است:

 • مبدل حرارتی به منظور گرمایش استخر
 • پمپ تصفیه و فیلتر شنی به منظور سیستم فیلتراسیون
 • دارای تجهیزات گندزدایی آب

طریقه نصب پکیج تصفیه و گرمایش استخر و جکوزی

برای نصب پکیج تصفیه و گرمایش استخر و جکوزی باید پکیج را در محل مورد نظر جایگذاری کرده و سپس با یکی از دیواره‌های موتورخانه تراز کنید. بعد از آن لوله کشی لوله‌های ورودی و خروجی باید انجام شود. سپس برق کشی به تابلو برق انجام  شود. در آخر باید تست و راه اندازی سیستم تصفیه و گرمایش صورت گیرد.

نکات مهم در زمان نصب پکیج گرمایشی و تصفیه استخر و جکوزی

پکیج تصفیه و گرمایش استخر و جکوزی به صورت روکار و توکار قابل ارائه هستند و نیازمند ساختن موتور خانه و تخصیص فضا به آنها نیستید. پکیج های روکار در کنار استخر قرار می‌گیرند و نصب آنها تا 1 متر بالاتر از سطح آب استخر مشکلی را برای سیستم ایجاد نمی‌کند. اما پکیج های توکار به صورت دفنی در کنار استخر یا جکوزی قرار می‌گیرند.

در زمان نصب پکیج تصفیه استخر باید یک اتاقک کوچک 2 در 2 متر نزدیک استخر بنا شود. این اتاقک بهتر است پایین‌تر از سطح استخر ساخته شود. برای اینکه آب سوار بر پمپ تصفیه استخر باشد و بک واش به موقع انجام شود. برای تامین برق باید مشورت شود. در برخی موارد پمپ با قدرت زیاد، باعث ایجاد مشکل تامین برق برای بهره بردار می‌شود.

خرید دستگاه تصفیه آب استخر و گرمایش استخر

مهم‌ترین رکن برای انتخاب پکیج تصفیه آب استخر توجه به ظرفیت فیلتراسیون است. در این محاسبه آب درون استخر باید در بازه زمانی 8 ساعته برای استخرهای سرباز ، در زمان 6 ساعت برای استخرهای سر بسته به طور کامل تصفیه شود. از دیگر نکات مهم در زمان خرید دستگاه تصفیه آب استخر میزان آبدهی، ابعاد، سایز تجهیزات استخر، جنس و نوع فیلتر، مقدار سیلیس مورد نیاز و اینکه مناسب چه حجم از آب استخر می‌باشد، است.

ما در فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو بهترین مشاوره برای خرید پکیج کامل تصفیه و گرمایش استخر را به شما عزیزان ارائه می‌دهیم.

قیمت دستگاه تصفیه استخر

قیمت پک کامل تصفیه استخر بر اساس سایز اتصالات، دبی پمپ و اینکه مناسب چه حجم از استخر می‌باشد، متفاوت است. شما عزیزان می‌توانید باتوجه به نیاز و بودجه خود بهترین مدل پکیج تصفیه آب استخر را با بهترین قیمت پک کامل تصفیه استخر موجود در بازار از فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو خریداری کنید.

ساده ترین روش تصفیه آب استخر چیست؟

بهترین روش تصفیه آب استخر، استفاده از پکیج تصفیه و گرمایش استخر و جکوزی می‌باشد.

آیا می‌توان از پکیج تصفیه استخر برای تامین آب رادیاتور منازل یا آب مصرفی بهداشتی استفاده کرد؟

خیر. به دلیل گرمایش مستقیم آب این امکان فراهم نیست.

برق پکیج استخر به صورت تک فاز است یا سه فاز؟

تامین برق این سیستم به صورت سه فاز و تک فاز تولید می‌شود. تجهیزات استخر که به صورت سه فاز هستند عمر طولانی‌تری دارند اما به دلیل اینکه برق سه فاز همیشه در دسترس نیست این محصول بیشتر با برق تک فاز طراحی می‌شود.

آیا امکان نصب پکیج تصفیه و گرمایش استخر در محل‌ های سقف دار وجود دارد؟

بله، به راحتی قابل حمل است.

برای برخورداری از مشاوره رایگان خرید انواع پکیج تصفیه استخر و جکوزی  و برخورداری از تخفیفات ویژه فروشگاه آبیکو، کافیست فرم زیر را پر نمایید، همکاران ما مشتاقانه در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

تخفیف ویژه محصولات