سیستم مه پاش از سیستم‌هایی است که به‌سرعت در حال همه‌گیر شدن می‌باشد و کاربرد زیادی در مکان‌های مختلف دارد. نحوه‌ی عملکرد این سیستم بدین صورت است که با ایجاد فشار در مدار بسته سیال از سوراخ‌های بسیار ریز عبور کرده و در اثر همین اتفاق به صورت ذرات میکرونی مشابه با مه در هوا پخش می‌شود. مه پاش خانگی ارزان برای ایجاد محیطی مطبوع اطراف محیط نشیمن انسان‌ها و برای رشد گیاهان استفاده می‌شود. سیستم مه پاش وظیفه پاشش و پودر کردن آب به قطرات بسیار ریز به اطراف را برعهده دارد. انواع مه پاش در مکان‌های گوناگونی نظیر گلخانه، رستوران، کافیشاپ‌ها، صنایع و ... کاربرد دارند.

برای مشاوره تخصصی و اطلاع از قیمت مه پاش با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مه پاش بدون پمپ با فشار آب شهری امکان خنک کردن دمای هوا را بین 6 الی 10 درجه دارد. و کیفیت پاشش آب نیز بر اساس میزان فشار آب می‌باشد. طراحی منحصربفرد و ضد رسوب بودن آن موجب شده است تا امکان پاشش قوی‌ترین مواد ضد عفونی کننده توسط آن سبب گرفتگی نازل مه پاش نشود. از پرفروش‌ترین انواع مه پاش می‌توان به نمونه چرخشی آن اشاره نمود. شما می‌توانید خرید مه پاش استخر، بهترین نازل مه پاش را با بهترین قیمت مه پاش از فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو انجام دهید.

مه پاش چیست و کارکرد آن به چه صورت است؟

سیستم این دستگاه براساس سیستم مشابه مه در طبیعت عمل می‌کند. از این دستگاه به‌منظور مرطوب نگه داشتن هوای محیط استفاده می‌شود. با قرارگیری در محیطی پر از مه، شما به صورت مستقیم قطرات آب را احساس نمی‌کنید و تنها خنکی و رطوبت را در محیط حس می‌کنید. دستگاه مهپاش پلاستیکی بدون نیاز به برق و سیم کشی است و با اتصال شلنگ شیر آب به آن، به صورت خودکار فعال می‌شود و پاشش آب را شروع می‌کند.

عملکرد مه پاش استخر بدین صورت است که پاشش و پودر شدن آب بوسیله سوراخ‌های ریز روی آن انجام می‌شود.

براساس کاربری محیط می‌توان از مواد خشبوکننده، سموم مایع، ضدعفونی کننده و ... نیز به آب موجود در این تجهیزات اضافه نمود تا همانند قطرات آب وارد محیط شوند. نحوه کار این دستگاه بدین صورت است که تبخیر آب بوسیله کاهش ناگهانی فشار انجام شده و ذراتی در اندازه‌های 3 تا 20 میکرون آب به صورت یکنواخت با استفاده از نازل در محیط پخش می‌شوند. این دستگاه سبب صرفه جویی در مصرف انرژی و آب می‌شود.

موارد استفاده از سیستم مه پاش

از انواع این تجهیزات با اهداف زیر استفاده می‌شود:

 • افزایش رطوبت محیط
 • کاهش دما
 • کاهش بوی بد و خوشبو کردن محیط
 • مورد استفاده در گلخانه ها
 • ایجاد جلوه خاص در فضای باز رستوران و  بالکن و تراس و ...

مزایای دستگاه مه پاش
این دستگاه دمای محیط را تا حد ایده‌آلی مطلوب می‌کند. از طرفی رطوبت را افزایش داده و موجب دور شدن حشرات می‌گردد. از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  کاهش دمای محیط
 • دور کردن حشرات از محیط
 • انعطاف‌پذیری عالی در نصب
  • پاک کردن گرد و غبار محیط
 • تنظیم رطوبت هوا
 •  از بین بردن بوی نا مطبوع و بد
 • قیمت مقرون بصرفه
 • افزایش زیبایی و جلوه‌های ویژه

انواع مه پاش

درحالت کلی این تجهیزات در انواع صنعتی، خانگی و حرفه‌ای تقسیم بندی می‌شوند که در مکان‌های گوناگونی کاربرد دارند. از طرفی با توجه به تحت فشار بودن با نبودن دو دسته هستند:

سیستم با الکتروپمپ که از الکتروپمپ به منظور تامین فشار استفاده می شود.در چنین مکانیسمی نیاز است تمام اتصالات تحمل فشار بالا را داشته باشند تا دچار پارگی و نشتی نشوند.

سیستم بدون الکتروپمپ با فشار کم مانند فشار آب لوله کشی عمل می کند.در چنین سیستمی پیستون داخل نازل مه پاش پلاستیکی با کمترین میزان فشار باز می شود.

اگر قصد تامین رطوبت فضای خود را دارید به شما پیشنهاد می‌نماییم حتما از این سیستم استفاده نمایید. ما در فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو توانسته‌ایم بهترین نمونه‌های آن را با بهترین قیمت مه پاش فضای باز، قیمت مه پاش خانگی و استخر عرضه نماییم. برای خرید انواع مه پاش با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت کافیست با واحد فروش ما در ارتباط باشید.

برای برخورداری از مشاوره رایگان خرید انواع مه پاش استخر  و برخورداری از تخفیفات ویژه فروشگاه آبیکو، کافیست فرم زیر را پر نمایید، همکاران ما مشتاقانه در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

تخفیف ویژه محصولات