نمایش دادن همه 2 نتیجه

مه پاش از سیستم‌هایی است که به‌سرعت در حال همه‌گیر شدن است.نحوه‌ی عملکرد این سیستم بدین صورت است که با ایجاد فشار در مدار بسته سیال از سوراخ‌های بسیار ریز عبور کرده و در اثر همین اتفاق به صورت ذرات میکرونی مشابه با مه در هوا پخش می‌شود.

از مه پاش‌ها در سایر مکان‌ها از جمله: خانه‌ها،باغ‌های شخصی،گلخانه‌های کوچک،بالکن منازل،آلاچیق‌ها و سایر مکان‌ها استفاده می‌نمایند.

لازم به ذکر است که این سیستم بی نیاز از پمپ و برق می‌باشد و تنها با اتصال به شیرآب قادر به فعالیت است. از پرفروش‌ترین نمونه‌های مه پاش می‌توان به نمونه چرخشی آن اشاره نمود.

موارد استفاده از مه پاش

  • افزایش رطوبت محیط
  • کاهش دما
  • کاهش بوی بد و خوشبو کردن محیط
  • مورد استفاده در گلخانه ها
  • ایجاد جلوه خاص در فضای باز رستوران و ..

انواع سیستم مه پاش

با توجه به تحت فشار بودن با نبودن دو دسته هستند:

سیستم با الکتروپمپ که از الکتروپمپ به منظور تامین فشار استفاده می شود.در چنین مکانیسمی نیاز است تمام اتصالات تحمل فشار بالا را داشته باشند تا دچار پارگی و هم پاشیدگی نشوند.

سیستم بدون الکتروپمپ با فشار کم مانند فشار آب لوله کشی عمل می کند.در چنین سیستمی پیستون داخل نازل با کمترین میزان فشار باز می شود.

اگر قصد تامین رطوبت فضای خود را دارید به شما پیشنهاد می‌نماییم حتما از این سیستم استفاده نمایید. ما در فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو توانسته‌ایم بهترین نمونه‌های آن را با قیمتی بسیار ویژه و استثنایی عرضه نماییم.برای خرید انواع مه پاش با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت کافیست با واحد فروش ما در ارتباط باشید.