چسب، کلینر و پرایمر WELDON با فرمولاسیون استثنایی در شرکت آمریکایی ولدان تولید شده‌اند. این شرکت تولید کننده‌ی پرایمر، کلینر و چسب‌های UPVC،CPVC و ABS برای استفاده در سیستم لوله کشی از سال 1954 تاکنون است. تولیدات ولدان دارای چنان کیفیتی هستند که بعضی از کمپانی‌ها پسوند WELDON را بر روی محصولات خود بکار می‌برند.

کاربرد چسب، کلینر و پرایمر WELDON

از کلینرهای ولدان برای تمیز کردن و برداشتن روغن، چربی، کثیفی و هرگونه آلودگی دیگر از روی سطوح لوله و اتصالات استفاده می‌شود. بعد از استفاده از این محصول سطوح را به پرایمر آغشته می‌کنند. پرایمرها دربرگیرنده‌ی حلال قوی هستند که قدرت خورندگی بالایی دارد و موجب نرم شدن سطح لوله شده در نتیجه قدرت نفوذ چسب بیشتر می‌شود. به همین دلیل استفاده از آنها اتصال مطمئن و بدون نشتی را تضمین می‌کند.

و در نهایت از چسب‌های ولدان بعد از آغشته کردن سطوح با پرایمر تا زمانی که هنوز رطوبت آن باقی مانده است استفاده می‌شود. چسب‌های WELDON در انواع مختلفی تولید و عرضه شده‌اند که هر کدام برای مصارف متنوعی مورد کاربرد قرار می‌گیرند. از این محصولات برای سیستم‌های پرفشار صنعتی مانند استخر و سونا، سیستم آب آشامیدنی و فاضلاب و برای مصارف صنعتی استفاده می‌شود.