فیلتر شنی تصفیه استخر و فیلتر تصفیه جکوزی

فیلتر شنی تصفیه استخر و فیلتر تصفیه جکوزی

فیلتر شنی تصفیه استخر و فیلتر جکوزی از تجهیزات استخر و جکوزی می‌باشند.در استفاده از استخرهای شنا اولین نکته‌ی حائز اهمیت برای افراد استفاده کننده، پاکیزگی آب است.عبور آب از فیلتر تصفیه ابتدایی‌ترین مرحله در بهبود کیفیت آب استخر است.آب هنگام عبور از فیلتر ذرات معلق و سایر ناخالصی‌هایش را از دست داده و طی یک فرایند فیزیکی به کیفیت مطلوبی می‌رسد.باید توجه داشت با انجام فیلتر استخر، میکروارگانیسم‌های آب از بین نرفته و برای حذف آن‌ها باید از مواد ضدعفونی کننده استفاده کرد.فیلتر تصفیه استخر و فیلتر تصفیه جکوزی که عمدتا در استخرها استفاده می‌شوند فیلترهای شنی،فیلتر تصفیه دیاتومه و فیلتر کارتریجی هستند.

فیلتر شنی تصفیه استخر

فیلتر شنی تصفیه استخر به‌دلیل استفاده از سیلیس و ماسه برای تصفیه آب استخر و جکوزی از وزن بیشتری نسبت به دو مدل دیگر برخوردار هستند.معمولا 60%  از حجم مخزن فیلتر استخر شنی را  شن یا همان سیلیس تشکیل می‌دهد که این شن در دو مدل موجود می‌باشد:

شن فرآوری‌شده: از نوعی پلیمر مخصوص با تکنولوژی نانو ساخته شده است.طول عمر مفید این شن بیش از 10 برابر شن های معمولی بوده و همچنین تصفیه مطلوب‌تری را ارائه می‌دهد.

شن‌های معمولی: این شن‌ها در سه تیپ درشت،ریز و متوسط وجود دارند.معمولا هنگام استفاده از این نوع شن در فیلتر تصفیه شنی 75% از کل حجم شن مورد نیاز در فیلتر را از نوع دانه ریز در کف فیلتر، 15% دانه متوسط در وسط و 15% شن دانه درشت را در سطح قرار می‌دهند.

فیلترهای شنی استفاده شده در تصفیه استخر و جکوزی در دو نوع باز و بسته موجود هستند:

فیلتر شنی باز: این مدل قدیمی‌رین فیلتر شنی است و نحوه‌ی عملکرد آن به این گونه است که سطح سیلیس در مجاورت هوای آلوده آزاد بوده و آب از این سطح عبور داده می‌شود.

فیلتر شنی بسته: این مدل از فیلتر شنی با  با 3 یا 4 سایز مختلف سیلیس پر می‌شود که فیلتراسیون آب بر عهده‌ی ردیف بالایی سیلیس‌ها است و ردیف‌های دیگر بیشتر برای جلوگیری از خروج این ردیف سیلیس از داخل فیلتر شنی استفاده می‌شوند.در فیلتر شنی بسته، سیلیس درون مخزن بسته‌ای قرار می‌گیرید. آب استخر پمپاژ می‌شود و با فشار از داخل سیلیس عبور داده می‌شود. به دلیل وجود پمپ، سرعت عبور آب در فیلتر شنی بسته سریعتر از فیلترشنی باز انجام می شود.

فیلتر تصفیه دیاتومه آب استخر

فیلترهای دیاتومه در میان فیلترهای تصفیه استخر و جکوزی از راندمان بالایی برخودار هستند.در این فیلترها از خاک دیاتومه که فسیل باقیمانده از گیاهان دریایی میکروسکوپی با پوسته سیلیسی است استفاده می شود که مقدار این خاک بستگی به ظرفیت فیلتر دارد.خاک دیاتومه به صورت مستقیم داخل فیلتر ریخته نمی شود بلکه از طریق استرینر (موگیر) داخل پمپ تصفیه ریخته می شود.

فیلترهای تصفیه آب کارتریجی استخر و جکوزی

فیلتر کارتریجی دارای یک صفحه فیلتر استوانه ای شکل در داخل خود می باشد که تمیز کردن آن راحت است و در زمان کمی انجام می شود.این فیلتر قابلیت جذب ذرات 2 تا 7 میکرون را دارد و در جکوزی خانگی، استخرهای درمانی کوچک، استخرهای خانگی کوچک سرپوشیده و استخرهای بی پایان قابل استفاده است.

محصولات فیلتر شنی تصفیه استخر و فیلتر تصفیه جکوزی

گارانتی بی قید و شرط
گارانتی بی قید و شرط
تضمین قیمت و امنیت پرداخت
تضمین قیمت و امنیت پرداخت
مشاوره تخصصی انتخاب محصول
مشاوره تخصصی انتخاب محصول
ارسال سریع به سراسر کشور
ارسال سریع به سراسر کشور
تضمین اصالت کالا
تضمین اصالت کالا
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته
You've just added this product to the cart:

ارتباط با آبیکو
۰۹۹۱۶۶۶۶۳۷۰
۰۹۹۱۶۶۶۶۵۷۰

برقراری تماس تلفنی

تماس مشاوران آبیکو
1
تماس از طریق واتس اپ
تماس با مشاوران آبیکو