نمایش دادن همه 7 نتیجه

برگ گیر استخر یا توری

برگ گیر استخر یا توری برگ جمع کن استخر یکی از تجهیزات استخر و جکوزی ساده در عین‌حال کاربردی در استخرها است که جهت جمع‌آوری برگ، حشره، چربی و .. از سطح آب یا کف استخر استفاده می‌شود.برگ گیرها در جنس و شکل‌های متنوعی ارائه شده‌اند و براساس نوع کاربرد مد نظر افراد قابل خرید در بازار هستند.

انواع برگ گیر استخر و حشره گیر

برگ گیرها را می‌توان در دو دسته قرار داد:

  • برگ گیر با توری مسطح :

این نوع برگ گیر کاربرد راحت‌تری دارد و استفاده از آن آسان است اما باید توجه داشت از این وسیله نمی‌توان برای جمع‌آوری حجم زیادی از برگ استفاده کرد و نیاز به زمان و انرژی بیشتری برای جمع اوری حجم زیاد برگ دارد.

  • برگ گیر با توری عمیق :

این نوع برگ گیرها سطع مقطع بزرگ و توری عمیقی دارند در نتیجه از گنجایش بیشتری برای جمع‌آوری برخوردار هستند و میتوان برای جحم‌های زیاد از برگ از آن‌ها استفاده کرد.با توجه به ساختار این نوع برگ گیر از مهارت بیشتری برای استفاده نیاز دارد.

قیمت و خرید برگ گیر استخر

فروش کلیه تجهیزات استخر و جکوزی ار تخصصی‌ترین خدمات ما در فروشگاه آبیکو می‌باشدو مشاوران ما به شما کمک می‌نمایند تا بهترین محصولات را مطابق با نیازتان انتخاب کنید.

قیمت برگ گیر ارائه شده توسط ما نیز بهترین و مناسب‌ترین قیمت در بازار می‌باشد و می‌توانید با اطمینان خاطر خریدتان را از ما انجام دهید.