برگ گیر استخر یا توری

برگ گیر استخر یا توری برگ جمع کن استخر یکی از تجهیزات استخر و جکوزی ساده و در عین‌حال کاربردی در استخرها است که جهت نظافت استخر و جمع‌آوری برگ، حشره، چربی و .. از سطح آب یا کف استخر استفاده می‌شود. توری استخر یا آشغال گیر استخر در جنس و شکل‌های متنوعی ارائه شده‌اند و براساس نوع کاربرد مد نظر افراد قابل خرید در بازار هستند. توری آشغال جمع کن استخر با دسته دارای سبد توری و یک تلسکوپ یا همان دسته است. با آشغال گیر استخر دسته دار می‌توان از بیرون استخر با هدایت آن برگ‌ها و سایر مواد معلق را به دام انداخت. استفاده از اشغال جمع کن استخر یا برگ جمع کن استخر برای حفظ نظافت و پاکیزگی آب استخر بسیار مهم و حیاتی می‌باشد.

برای مشاوره تخصصی و اطلاع از قیمت برگ گیر استخر با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مشخصات برگ گیر استخر چیست؟

توری استخر یا توری اشغالگیر استخر دارای یک کیسه یا سبد توری شکل است که به یک قاب متصل می‌باشد. همچنین خود قاب به یک دسته متصل است. قاب‌های برگ گیر به شکل‌ها و طرح‌های متفاوتی طراحی شده‌اند. اما بیشتر برگ گیر استخری استاندارد به شکل مستطیل یا بیضی هستند و جنس قاب برگ گیر توری استخر با فریم آلومینیومی یا پلاستیک است. این برگ گیرها در برابر مواد شیمیایی مقاومت بالایی دارند و تا مدت‌ها می‌توانید از آنها جهت تمیز کردن استخر استفاده نمود. قاب برگ گیر با دسته دارای یک توری از جنس نایلون با سوراخ‌های بسیار ریز است که باعث گیر انداختن ریزترین مواد معلق در آب می‌شود.

لبه متصل به سبد آشغال گیر استخر دارای شیب کمی است که به منظور گیر انداختن برگ‌ها و در عین حال جلوگیری از آسیب به کاشی‌های استخر طراحی شده است. البته در برخی از انواع برگ گیر و حشره گیر استخر این لبه‌های شیب دار با یک آستر از جنس پلاستیک فشرده پوشیده شده‌اند تا مانع خراشیدگی‌ کاشی‌های استخر شوند. همچنین این ساختار از آسیب رسیدن به دیواره‌های استخر پیش ساخته جلوگیری می‌کند. آشغال گیر استخر یا توری روی استخر معمولا به رنگ روشن هستند تا در استخرها قابل مشاهده باشند. وزن برگ گیرها معمولا بسیار کم و کار کردن با آن بسیار راحت است. ارتفاع دسته توری برگ گیر بین 3 تا 7 متر قابلیت تغییر دارد.

برگ گیر استخر و توری برگ جمع کن استخر

انواع برگ گیر و حشره گیر استخر

توری برگ گیر دارای دو مدل زیر است که در ادامه به توضیحات هرکدام از آنها پرداخته‌ایم:

برگ گیر با توری مسطح

این نوع توری آشغال جمع کن استخر کاربرد راحت‌تری دارد و استفاده از آن آسان‌تر می‌باشد. اما باید توجه داشت از این وسیله نمی‌توان برای جمع‌آوری حجم زیادی از برگ استفاده کرد. چرا که برای اینکار زمان و انرژی بیشتری نیاز است.

برگ گیر با توری عمیق

این نوع برگ گیرها سطع مقطع بزرگ و توری عمیقی دارند و در نتیجه از گنجایش بیشتری برای جمع‌آوری برخوردار هستند. همچنین می‌توان برای حجم‌های زیاد از برگ از آن‌ها استفاده کرد. با توجه به ساختار این نوع برگ گیر استفاده از آن به مهارت بیشتری نیاز دارد.

قیمت و خرید برگ گیر استخر

اغلب استخرداران برای خرید این محصول و دیگر تجهیزات جانبی استخر به دنبال فروشگاهی با بهترین کیفیت محصولات و قیمت می‌باشند. فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو، معتبرترین فروشگاه ارائه دهنده برگ گیر کوتاه، اسکیمر استخر، استرینر و ... با بهترین کیفیت می‌باشد. این فروشگاه بهترین قیمت برگ گیر استخر و دیگر تجهیزات جانبی را برای شما عزیزان ارائه نموده‌ است. شما می‌توانید برای اطلاع از نحوه خرید و قیمت برگ گیر استخر پلاستیکی کم‌عمق و دیگر انواع آن، با مشاوران ما در این فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو تماس بگیرید.

افزایش عمر توری برگ جمع کن استخر

پیشنهاد می‌شود به‌منظور افزایش طول عمر برگ گیر استخر به هیچ‌عنوان برای تمیز کردن آن، برگ گیر را به جایی نزنید. بلکه کافیست تا دسته آن را تکان داده و یا به دسته آن ضربه وارد کنید.