محصولات و خدمات فروشگاه استخر آبیکو در دماوند

محصولات و خدمات فروشگاه استخر آبیکو در دماوند

اتصالات، لوله، شیرآلات فشار قوی UPVC ،لوازم استخر، سونا و جکوزی از طریق نمایندگی فروش تجهیزات استخر در دماوند در فروشگاه شعبه دماوند آبیکو قابل خریداری است. گروه آبیکو با تکیه بر انبار یکپارچه و مجهز و منابع انسانی متخصص در زمینه سیستم‌های نوین لوله‌کشی فشار قوی UPVC، به مشتریان خود در منطقه دماوند برای انتخاب سایز مناسب لوله و نحوه لوله‌گذاری با توجه به حجم استخر و جکوزی مشاوره ارائه می‌نماید و ارسال سریع محصولات استخر و اسپا را با تضمین قیمت شرکتی در منطقه دماوند انجام میدهد.

شایان ذکر است گروه آبیکو کلیه امور تاسیسات استخر، موتورخانه و تصفیه‌خانه استخر در منطقه دماوند و مناطق اطراف نظیر آبسرد، بومهن، رودهن، آبعلی، مشا، کیلان، مهرآباد و جابان و سربندان را با بهترین کیفیت ارائه می‌نماید.

شعبه دماوند فروشگاه آبیکو در این منطقه تامین کننده تجهیزات استخر، سونا، جکوزی و آبنما می‌باشد و همچنین لوازم و تاسیسات موتورخانه گرمایشی را در منطقه دماوند تامین مینماید.

محصولات قابل ارائه شعبه دماوند فروشگاه آبیکو در صنعت استخر و جکوزی: انواع فیلتر تصفیه استخر و جکوزی، پمپ استخر و جکوزی، چراغ استخر، انواع سیستم‌های گندزدایی استخر (یو وی، ازون، کلر زن نمکی و …)، شفاف کننده آب استخر، کلر و زاج و کات کبود، کلر زن خطی و شناور، گرمایش استخر، لوازم جانبی استخر (نردبان، هندریل، دایو، نازل های استخر و ایرجت و نازل جکوزی و …)، جارو استخر، آبنما و فواره و پرده آب، چتر و سایه بان کنار استخر، تخت و مبلمان کنار استخر، انواع شناور و استخر بادی، اسید جهت شستشو، پکیج تصفیه و گرمایش استخر و جکوزی و انواع واتراستاپ و تولید سفارشی رینگ استیل جکوزی

 محصولات قابل ارائه شعبه دماوند آبیکو در صنعت سونا و اسپا :

هیتربرقی سونا خشک، بخارساز برقی سونا بخار، لوازم جانبی سونا مانند ساعت شنی سونا، ملاقه و سطل مخصوص سونا و چراغ سونا و همچنین وسایل ورزشی داخل استخر (داخل آب) یا هیدروجیم

 محصولات قابل ارائه فروشگاه آبیکو در صنعت تاسیسات و موتورخانه استخر و جکوزی:

دیگ و مشعل (بویلر)، شیربرقی، انواع ترموستات و آگوستات، انواع پمپ های سیرکولاتور خطی، انواع شیر برنجی

 

تجهیزات استخر و جکوزی در دماوند

امور مهندسی، تاسیسات و لوازم استخر در دماوند

همانطور که اشاره شد آبیکو در کنار فروش لوازم استخر و جکوزی با داشتن نیروهای متخصص و تکیه بر دانش آنها خدمات گسترده‌ای در زمینه استخر، جکوزی، سونا و آبنما، تاسیسات و خدمات نصب، تعمیر و نگهداری استخر و جکوزی ارائه می‌نماید. این خدمات عبارتند از:

 • برآورد، طراحی و اجرای موتورخانه و تصفیه‌خانه استخر و جکوزی از صفر تا صد پروژه. همچنین برآورد و نصب هیتر سونا خشک و بخار ساز سونا نیز توسط نیروهای متخصص انجام می‌گردد.
 • ساخت استخر در دماوند و نصب و راه اندازی استخر فایبرگلاس در دماوند، آبسرد، جابان، آینه ورزان، مشا و کیلان
 • فروش کاسه استخر فایبرگلاس و نصب و راه اندازی پکیج آماده تصفیه و گرمایش استخر و جکوزی در دماوند
 • انجام بازدید دوره‌ای از موتورخانه و تصفیه خانه استخر و عیب‌یابی در منطقه دماوند (شامل آب‌بندی موتورخانه، تعویض سیلیس فیلتر تصفیه، انجام تنظیمات گرمایش استخر و جکوزی، انجام بکواش، تنظیم میزان کلر و انجام تنظیمات لازم در گندزدایی به روش اوزون و UV)
 • کلیه خدمات تاسیسات استخر، سونا و جکوزی در منطقه دماوند، آبسرد، کیلان، مشا، آبعلی، رودهن و بومهن توسط افراد مجرب انجام می‌شود.
 • شاخص‌های تعادل شیمی آب مورد ارزیابی قرار گرفته و مواد مورد نیاز آب استخر با هدف تضمین کیفیت و سلامت آب استخر و جکوزی به آب افزوده می‌شود.
 • ارائه مشاوره رایگان رفع عیوب استخر، جکوزی، سونا و فواره به صورت تلفنی
 • انجام کلیه امور موتورخانه استخر و جکوزی مانند تنظیم دما، تنظیمات فشار و دبی آب استخر و جکوزی و اسید‌شویی مبدل حرارتی استخر در منطقه دماوند
 • محصولات مصرفی در استخر مانند کلر، زاج و کات کبود و دیگر مواد شفاف کننده آب استخر از برند پیسیمار به منطقه دماوند و آبسرد ارسال می‌گردد.
 • انجام اسید شویی استخر، جکوزی و سونا بخار و اطراف استخر و جکوزی با تضمین نتیجه مطلوب
 • انجام جارو استخر بدون هدر رفت آب استخر و همچنین بدون نیاز به اضافه کردن مجدد مواد شیمیایی مورد نیاز آب استخر
 • نصب نردبان، دایو و نرده(هندریل) و پرده آب در کنار استخر
 • ارائه انواع رنگ استخر ضد جلبک (پایه آب و پایه تینر)
 • ارائه انواع چسب بتن ساروج و چسب آببندی و چسب کاشی و سرامیک ساروج و چسب آببندی برند شیمی ساختمان مانند Z90 و N50 و P100
 • نصب و راه اندازی تاسیسات موتورخانه نظیر دیگ، مشعل و …

فروشگاه استخر آبیکو در دماوند

مشاوره‌ی خرید لوازم و تجهیزات استخر در آبیکو

می‌توانید انواع تجهیزات استخر،جکوزی،سونا و تجهیزات آبنما از معتبرترین برند‌های قابل دسترسی در ایران را از طریق فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو سفارش داده و با مناسب‌ترین قیمت، خرید خود را انجام دهید. همچنین در فروشگاه آبیکو این امکان برای شما مشتریان عزیزان فراهم شده است تا در صورت نیاز به دریافت مشاوره در ارتباط با نوع و تعداد تجهیزات و لوازم استخر و انتخاب برند مناسب قادر به برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی و مشاوره آبیکو از طریق شماره‌های تماس یا وب سایت باشید.

“ساخت استخر، سونا و جکوزی توسط مجرب ترین تیم ها در منطقه دماوند”

 
(لطفا قبل از ورود به فروشگاه، مطمئن شوید که تابلو فروشگاه آبیکو ، لوگو آبیکو را داشته باشد، در غیر این صورت مسئولین آبیکو هیچ مسئولیتی در مورد کالاهای خریداری شده از همکاران در منطقه دماوند را ندارند.)

نشانی :

دماوند، گیلاوند، بلوار آیت الله خامنه ای، بعد از سراه اصلی (در مسیر تهران به فیروزکوه)، اولین دور برگردان به سمت تهران دور بزنید، 300 متر جلوتر، فروشگاه استخر آبیکو

دیدگاهتان را بنویسید