پودر کلر استخری

پودر کلر استخری

مرکز پخش پودر کلر آنزیم دار و بدون آنزیم آبیکو عرضه کننده پودر و قرص کلر استخر از مواد ضدعفونی کننده و گندزدایی استخر می‌باشد.استخرهای خصوصی و عمومی از محیط‌هایی هستند که در آن‌ها امکان رشد جلبک و ویروس به دلیل وجود رطوبت وجود دارد به‌همین دلیل باید طبق اصول و قواعد خاص اقدام به ضدعفونی کردن محیط استخرها نمود.در‌صورتی که در انجام این امر کوتاهی شود شاهد ایجاد رسوب و جانوران ریز و درشت در استخر و هم‌چنین بوی نامطبوع در آن خواهیم بود.یکی از اصول پاکسازی در استخر کلرزنی است که به‌وسیله‌ی پودر و قرص کلر انجام می‌شود.

بهترین مقدار مصرفی پودر و قرص کلر استخر

بهترین مقدار کلر برای از بین بردن باکتری‌ها مقدار 4PPM می باشد. پس از 24 ساعت تزریق کلر به آب باید مقدار کلر آب را اندازه بگیریم. هنگام استفاده شناگران از آب مقدار کلر موجود در آب نباید از 2PPM بیشتر باشد در غیر این صورت موجب حساسیت های شدید پوستی می‌شود.

تابش مستقیم نور آفتاب سبب از بین رفتن ذرات کلر می‌شود به‌همین دلیل در استخر های روباز می‌بایست از دستگاه های کلر زن بزرگتر استفاده کرد.

قرص کلر یا پودر کلر کدام را انتخاب کنیم؟

برای کارفرمایان هزینه‌ای که قرار است برای عملیات ضدعفونی کردن بپردازند اهمیت دارد.کلر هم جزو موادی است که به‌صورت مکرر در استخرها استفاده می‌شود.در چنین مواقعی بهتر است بدانید هزینه‌ای که برای پودر کلر پرداخت می‌شود به‌دلیل خرید یکجا نسبت به قرص کلر کمتر خواهد بود.

بسیاری از افراد در استخرها از پودر کلر و قرص کلر به صورت همزمان استفاده می‌کنند.می‌توان از قرص کلر برای نگهداری روزانه ی تراز کلر بهره برد و از پودر کلر برای ایجاد شوک کلر و تغییرات کوچک تر استفاده کرد.بعضی از افراد بعد از مدتی متوجه مزیت یک روش نسبت به دیگری شده و تنها یک روش را انتخاب کرده و برای کلرزنی در آبنده از آن استفاده می‌کنند.

محصولات پودر کلر استخری

گارانتی بی قید و شرط
گارانتی بی قید و شرط
تضمین قیمت و امنیت پرداخت
تضمین قیمت و امنیت پرداخت
مشاوره تخصصی انتخاب محصول
مشاوره تخصصی انتخاب محصول
ارسال سریع به سراسر کشور
ارسال سریع به سراسر کشور
تضمین اصالت کالا
تضمین اصالت کالا
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته
You've just added this product to the cart:

ارتباط با آبیکو
۰۹۹۱۶۶۶۶۳۷۰
۰۹۹۱۶۶۶۶۵۷۰