نمایش دادن همه 8 نتیجه

تشک بادی شناور طرح پیتزا از جنس وینتل با دوام و عمر بالا است که مقاومت زیادی در برابر آفتاب سوختگی و تغییر رنگ دارد.

تشک بادی شناور طرح چیپس ساخت کمپانی اینتکس از وینیل ساخته شده است که نرم و لطیف بوده و در عین حال از استحکام مطلوبی برخوردار است.

تشک بادی شناور طرح آبنبات ساخت کمپانی معروف اینتکس می باشد که از لحاظ جنس و کیفیت بی رقیب در بازار می باشد.این شناور بادی با طرح فانتزی آبنبات چوبی می تواند شما را متمایز نماید.

تشک شناور بادی طرح بستنی ساخت کمپانی معروف اینتکس می باشد که از لحاظ جنس و کیفیت بی رقیب در بازار می باشد. این تشک با تحمل وزن 80 کیلوگرم می تواند ساعت ها بر روی آب زیر آفتاب شناور بماند.

حلقه شنا بادی با طرح جذاب پیراشکی ساخت کمپانی معروف اینتکس می باشد که از لحاظ جنس و کیفیت بی رقیب در بازار می باشد.

سرسره بادی شناور طرح کوسه ساخت کمپانی معروف INTEX می باشد که می تواند ساعت ها بر روی آب زیر آفتاب شناور بماند و لحظات خوش و آرام بخشی را به ارمغان بیاورد.

شناور بادی طرح اردک Bestway مخصوص نوجوانان و بزرگسالان طراحی و تولید شده است از جنس پی وی سی و مواد ضد حساسیت می باشد که بسیار نرم است و از آسیب رساندن به بدن جلوگیری می کند.

شناور بادی نوجوانان طرح قو ساخت کمپانی معروف INTEX می باشد.این محصول با وزن سبکی که دارد به راحتی قابلیت جابجایی دارد و تحمل وزن تا 100 کیلوگرم را دارد.

شناور بادی بزرگسالان در مدل های یک نفره و دو نفره تولید و عرضه شده است.این شناورها از حجم کم و وزن سبک برخوردار هستند به همین دلیل می توان به راحتی آن ها را جابه جا کرد و در مسافرت های مختلف همراه خود داشت.این شناورها معمولا همراه با چسب تعمیرات و پنچری عرضه می شوند که کار کاربران  راحت کرده است و در صورت بروز سوراخ های کوچک می توان به راحتی آن ها را تعمیر کرد