نمایش دادن همه 2 نتیجه

پرده آبی استخر یک مدل از سازه‌های مورد استفاده در کنار استخر است.لازم به ذکر است زیبایی این محصول به‌حدی است که طراحان برای استخرهای سایر فضاهای باع، اداری، مجتمع‌های مسکونی و غیره از آنها استفاده می‌نمایند.

در این سیستم از نازل پرده آب استفاده می‌شود که آب را به‌صورت یک پرده نازک و یکنواخت و با صدای دلنشین پخش می‌کند.به‌منظور چند برابر کردن زیبایی این سازه می‌توان از نورپردازی‌های متنوعی استفاده کرد که جلوه‌ی بسیار زیبایی به‌خصوص در شب ایجاد می نماید.

کاربرد پرده آبی استخر

علاوه بر کیفیت ساخت استخرها توجه به زیبایی این محیط نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.مکش آب از کف استخر و دهش آب از بدنه و کف استخر صورت می‌گیرد.در صورت استفاده از پرده آبی با ریزش پیوسته آب زیبایی این محیط چند برابر می‌شود.توجه به کیفیت نازل ها و نحوه ی قرار دادن آن ها در کنار استخر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

پرده‌های آبی استخری اصولا در ابعاد 30 – 40 – 60 – 80 – 100 – 120 و 150 سانتیمتر تولید و به بازار عرضه و ارائه می‌شوند. در تولید این محصول از استنلس استیل 304 تگیر با ضخامت 2 و3 میلی‌متر استفاده می‌شود و به هیچ عنوان دچار خوردگی نمی‌شود.