پمپ تصفیه SPECK آلمان سری Resort ساخته شده از پلی‌پروپیلن تقویت شده با فایبرگلاس و از پمپ‌های قدرتمند کمپانی SPECK است.

پمپ تصفیه استخر SPECK سری Easyfit با موتور تک فاز همراه با سبد پیش فیلتر سرخود است،با ظرفیت و توان بالایی که دارد قابل استفاده برای انتقال آب و تصفیه استخر عمومی و خانگی و گرمایش جکوزی می‌باشد.

پمپ تصفیه SPECK سری MAGNA با توان 0.9 اسب بخارو سایز اتصال مکش “2 و دهش “11/0 ، حداکثر هد 16.5 m ، دبی 18 m3/h و شفت موتور استیل 316L مناسب سیستم تصفیه استخرهای خصوصی و عمومی با حجم متفاوت است.

پمپ تصفیه SPECK سری Prime ساخت کپانی قدرتمند SPECK آلمان سری با موتور تک فاز همراه با سبد پیش فیلتر سرخود هستند و با ظرفیت بالایی  که دارند قابلیت استفاده در مدار تصفیه و گرمایش جکوزی و استخرهای خصوصی و عمومی را دارند.

پمپ تصفیه SPECK سری Profi، مجهز به موتور تک فاز همراه با سبد پیش فیلتر سرخود با ظرفیت بالا می‌باشد که قابل استفاده برای انتقال و تصفیه آب استخرهای خانگی و عمومی می‌باشد.

پمپ SPECK تولید شده در کمپانی SPECK آلمان است.این کمپانی در سال در سال 1909 میلادی توسط DANIEL SPECK و پسرانش فعالبت خود را در حوزه‌ی طراحی و تولید پمپ‌های صنعتی آغاز کرد.در سال 1967 اولین پمپ استخر در دنیا با نام BADU در این کمپانی تولید شد. در پمپ SPECK محفظه الکتریکال از مکانیکال کاملا جدا است،این تکنولوژی باعث شده تا سیال از محفظه مکانیکال وارد محفظه الکتریکال نشود و خطری موتور الکتریکی را تهدید نکند.

ویژگی‌های پمپ SPECK

• متنوع و مناسب برای تمام استخرهای خصوصی و عمومی
• طراحی دشه با تکنولوژی‌های روز دنیا
• ساخته شده از پلیمرهای بسیار مقاوم در برابر مواد شیمیایی و گندزدا در آب استخر
• از نمونه پمپ تصفیه استخر قابل استفاده در آب شور
• آببند از جنس کربن، سرامیک و نیتریل