وبلاگ

ساخت رینگ جکوزی فلزی

ساخت رینگ جکوزی فلزی

[vc_row][vc_column][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

رینگ جکوزی فلزی به ساختار دهانه جکوزی گفته می‌شود. ساخت رینگ جکوزی به صورت سفارشی توسط ما در فروشگاه تجهیزات استخر و جکوزی آبیکو انجام می‌شود. رینگ همان سیکلی است که آب را با فشار از طریق نازل‌ها به داخل جکوزی هدایت میکند. نقش بسزایی در شکل ظاهر و زیبایی جکوزی دارد. استاندارد بودن ساخت رینگ جکوزی بسیار مهم است. چراکه، جکوزی فضایی برای درمان و ماساژ بدن در آب می‌باشد. در این مطلب می‌توانید با استانداردهای ساخت و نصب رینگ استیل جکوزی آشنا شوید.

رینگ جکوزی فلزی (استیل و گالوانیزه) چیست؟

ساخت رینگ جکوزی استیل از جنس استیل یا گالوانیزه انجام می‌شود و دارای دو رینگ بالا و پایین می‌باشد. هرچه این رینگ دقیق‌تر و مهندسی شده طراحی گردد، در نهایت بعد از بتن‌ریزی جکوزی یا آجر‌چینی و نازک‌کاری جکوزی، ظاهری زیباتر و یک دست‌تر خواهد داشت. در نصب رینگ جکوزی بالا و پایین باید به صورت هم‌ مرکز و با کم‌ترین اختلاف سطح قرار گیرند و معمولا سردنده‌های ورودی رینگ استیل جکوزی 2 اینچ است و نازل‌های دهش رینگ نیز  1 و 1/2 است و از جنس استیل می‌باشند. در نهایت برای جکوزی‌ها فقط رینگ استیل 304 با جوشکاری آرگون پیشنهاد می‌شود. تعداد سردنده‌های موجود روی رینگ بالا و پایین برای نصب نازل‎‌های جکوزی تعبیه می‌شود.

بهترین رنگ جکوزی از باکیفیت‌ترین متریال تولید شده است. در غیر اینصورت، با قرار گرفتن متریال ساختمانی نظیر آجرچینی، استحکام کافی نداشته و فرو می‌ریزد. به علاوه بخشی از لوله‌کشی استخر به رینگ جکوزی فلزی متصل می‌گردد، اگر این رینگ مقاومت کافی نداشته باشد، آسیب دیده و می‌شکند و به این ترتیب به تجهیزات آبی استخر و جکوزی صدمه وارد می‌گردد.

مساحت و مشخصات در ساخت رینگ جکوزی استیل

جکوزی معمولا در مجموعه‌های ورزشی و ویلاهای شخصی دیده می‌شود و نیازمند استانداردسازی می‌باشد. ساخت رینگ جکوزی فلزی کار تاسیساتی و تخصصی است و نیازمند دقت بالایی می‌باشد. معمولا شکل هندسی جکوزی‌ها دایره است و تعداد نفراتی که می‌توانند از جکوزی استفاده کنند، پیش از ساخت تعیین می‌گردد. با توجه به این موضوع از ابتدای شروع ساخت رینگ جکوزی استیل باید قطر رینگ‌ها مشخص شود.

بیشترین مقدار بار در نظر گرفته شده برای ساخت جکوزی خانگی به ازای هر یک نفر 1 مترمربع فضا و برای ساخت جکوزی‌های ورزشی به ازای هر یک نفر 0.8 مترمربع فضا می‌باشد. در نتیجه مساحت رینگ جکوزی فلزی براساس تعداد نفراتی که در آن قرار می‌گیرند و همزمان از جکوزی استفاده خواهند کرد، تخمین زده می‌شود.

سایز رینگ جکوزی 4 نفره

برای مثال معمولا سایز رینگ جکوزی 4 نفره، قطر رینگ بالا جکوزی 220 و قطر رینگ پایین جکوزی 140 سانتی متر است.

اندازه رینگ جکوزی 6 نفره

سایز رینگ جکوزی 6 نفره، قطر رینگ بالا جکوزی 240 و قطر رینگ پایین جکوزی 150 سانتی متر است.

نقش رینگ جکوزی فلزی در کاربرد درمانی جکوزی

همانطور که اشاره شد جکوزی کاربرد درمانی داشته و برای ماساژ بدن با استفاده از آب مورد استفاده قرار می‌گیرد. هرچه ساختار و اسکلت‌بندی جکوزی اصولی‌تر و مهندسی شده تر طراحی شده باشد، پاشش آب از همه جهات یکسان بوده و به بدن افراد درون جکوزی از همه جهات فشار یکسانی وارد می‌شود.

از سوی دیگر دهانه استاندارد جکوزی توسط رینگ جکوزی فلزی تعیین می‌گردد و در صورت داشتن کم‌ترین و کوچک‌ترین انحراف، به افراد در حال استفاده از جکوزی آسیب وارد می‌کند و بجای کاربرد درمانی تاثیر معکوس بر افراد خواهد داشت. به علاوه رینگ غیر استاندارد در زمان نصب سایر تاسیسات مشکلاتی ایجاد می‌کند، پس لازم است ساخت رینگ جکوزی استیل کاملا اصولی و توسط افراد متخصص انجام شود تا سلامت افراد را تضمین نماید.

ویژگی‌های رینگ

رینگ‌ها نقش پایه و اسکلت اصلی در ساخت جکوزی را دارند و باید دارای ویژگی‌هایی نظیر؛

  • ضد رسوب گیری
  • ضد زنگ زدگی
  • طول عمر بالا

باشند. برای اطمینان از آب‌بندی و استحکام در زمان تولید، تحت فشار و آزمایشات گوناگون قرار می‌گیرند.

دریافت مشاوره رایگان ساخت رینگ جکوزی

راهنمای خرید و ساخت رینگ استیل جکوزی

با توجه به اهمیت رینگ جکوزی فلزی، ضروری است رینگ‌ها از برند معتبر و شناخته شده با کیفیت بالا خریداری شده و توسط افراد متخصص و با تجربه نصب گردد. اما به دلیل وجود برندهای فراوان در این زمینه و وجود اجناس تقلبی در بازار، حتما در زمان خرید رینگ جکوزی فلزی نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

  • استفاده از مشاوره‌های تخصصی، شما عزیزان را در شناخت برندهای معتبر و تشخیص کیفیت آنها راهنمایی می‌نماید. به این ترتیب با استفاده از نتایج به دست آمده در نهایت می‌توانید بهترین انتخاب رینگ  را داشته باشید و سرمایه اولیه خود را برای خرید رینگ باکیفیت مصرف نمایید.
  • آنچه در خرید هر کالایی اهمیت دارد و تضمین کننده کیفیت آن کالاست، گارانتی و ضمانت‌نامه است. چراکه ممکن است در مدت زمان کوتاهی این تجهیزات خراب گردد. از این رو با خرید رینگ با گارانتی با مدت زمان طولانی در صورت بروز عیب در قطعه می‌توانید بدون پرداخت هزینه آن را تعویض و تعمیر نمایید. از سوی دیگر ضمانت‌نامه طولانی خود گواهی بر کیفیت محصول می‌باشد.
  • رینگ استیل 304 با قطر 3 میل معمول‌ترین متریال برای ساخت رینگ جکوزی می‌باشد. رینگ جکوزی به درخواست صاحبان استخر با استیل رده 10 و رده 40 قابل ارائه می‌باشد. اما رینگ جکوزی ساخته شده از استیل 304 رده 10 مرسوم است.

برآورد قیمت رینگ جکوزی

باتوجه به برندهای مختلف و نوسانات بازار  نمی‌توان برای قیمت رینگ جکوزی استیل ۴ نفره و قیمت رینگ جکوزی استیل 6 نفره عدد دقیقی برآورد نمود اما در صورتی که تمایل به خرید و ساخت رینگ جکوزی و سایر تجهیزات استخر و جکوزی دارید می‌توانید با کارشناسان فروشگاه آبیکو تماس حاصل فرمایید و بصورت دقیق از قیمت‌ها مطلع گردید. گارانتی 10 ساله بی قید و شرط از ویژه‌ترین خدمات ما می‌باشد.

نحوه ثبت سفارش ساخت رینگ جکوزی فلزی

سفارش رینگ جکوزی، بستگی به نوع شکل و ساختار جکوزی شما دارد. به‌طور مثال در انواع جکوزی مربع و یا مستطیل شکل باید ابعاد پشت به پشت رینگ‌ جکوزی (یا همان اندازه ی دقیق داخل به داخل کاسه جکوزی) را ارائه نمایید. در جکوزی‌هایی که شکل هندسی مشخصی ندارند، نیازمند ارائه نقشه جکوزی بسیار مهم است. و تولید رینگ فلزی براساس نقشه تاسیسات یا نقشه معماری جکوزی تولید می‌شود.

رینگ جکوزی فلزیقیمت رینگ جکوزی فلزیرینگ جکوزی فلزی با قیمت عالی

ما توانمندی ساخت انواع رینگ را در ابعاد و اشکال مختلف داریم. در نتیجه در سفارش خود، هیچ محدودیتی نخواهید داشت. جهت استعلام قیمت تنها کافیست با شماره‌های زیر در ارتباط باشید.

50 63 666 0991

70 64 666 0991

41 96 89 77 021

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”محصولات مرتبط” font_container=”tag:h2|text_align:right” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_products post_type=”ids” layout=”carousel” woodmart_css_id=”623ad0a5b6086″ include=”2019, 2039, 6064, 2000, 5352, 6039, 5870, 5119, 5142, 5439, 6819, 6703, 5495″ slides_per_view=”4″ autoplay=”yes” hide_pagination_control=”no” hide_prev_next_buttons=”no” center_mode=”no” wrap=”no” sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ hide_out_of_stock=”no” lazy_loading=”no” scroll_carousel_init=”no” responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MjNhZDBhNWI2MDg2Iiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfcHJvZHVjdHMiLCJkYXRhIjp7InRhYmxldCI6e30sIm1vYmlsZSI6e319fQ==”][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.