پمپ تصفیه MEGAPOOL

پمپ تصفیه MEGAPOOL

پمپ تصفیه MEGAPOOL از تولیدات باکیفیت ساخت ایران است.تمامی قطعات این پمپ‌ تصفیه استخر حتی پروانه و دیفیوزر تماما با فلز برنز و به‌صورت استرینر سرخود ساخته شده‌اند. و به دلیل به کار رفتن برنز در ساخت آنها در برابر مواد شیمیایی و ضدعفونی کننده مانند کلر،ازن،نمک و سایر گندزداها کاملا مقاوم هستند.

این پمپ‌ها مجهز به الکتروموتورهای موتوژن بسیار با کیفیت با شفت استنلس استیل هستند.در انواع مختلفی ساخته شده اند که مناسب استفاده در تمامی سیستم های تصفیه استخری با حجم متوسط و جکوزی می‌باشند.

مشخصه‌ی پمپ تصفیه MEGAPOOL

این پمپ‌ها در دو دسته قرار دارند:
1.استرینر دار
2.بدون استرینر

پمپ تصفیه MEGAPOOL از انواع پمپ‌های استرینر دار است.این نوع از پمپ‌ها در قسمت مکش دارای موگیر یا همان استرینر هستند.این سبد باعث به دام افتادن اجسام بزرگ و معلق روی سطح آب می‌شود.در‌صورتی که پمپ فاقد سبد موگیر باشد اجسام معلق به پروانه‌ی پمپ آسیب می‌رسانند.یکی دیگر از کاربردهایی که این قطعه در پمپ مگاپول دارد به دام انداختن هوا می‌باشد.در توضیح این امر می‌توان گفت اگر در زمان شروع به کار پمپ در مسیر لوله یا شلنگ هوا در مکش پمپ وجود داشته باشد در داخل این سبد به دام افتاده و با گذشت زمان در آب حل شده و از موگیر خارج می‌شود.

محصولات پمپ تصفیه MEGAPOOL

گارانتی بی قید و شرط
گارانتی بی قید و شرط
تضمین قیمت و امنیت پرداخت
تضمین قیمت و امنیت پرداخت
مشاوره تخصصی انتخاب محصول
مشاوره تخصصی انتخاب محصول
ارسال سریع به سراسر کشور
ارسال سریع به سراسر کشور
تضمین اصالت کالا
تضمین اصالت کالا
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته
You've just added this product to the cart:

ارتباط با آبیکو
۰۹۹۱۶۶۶۶۳۷۰
۰۹۹۱۶۶۶۶۵۷۰

برقراری تماس تلفنی

تماس مشاوران آبیکو
1
تماس از طریق واتس اپ
تماس با مشاوران آبیکو