مواد گند زدایی و نگهداری آب استخر

مواد گند زدایی و نگهداری آب استخر

مواد گند زدایی و نگهداری آب استخر جهت ضدعفونی کردن آب استخر استفاده می‌شوند و از اصلی ترین تجهیزات استخر و جکوزی است که باید به‌صورت دوره‌ای در استخر انجام شود.آب در استخرهای شنا معمولا در مدت زمان طولانی در استخر می‌ماند، آب می‌تواند با میکروارگانیسم‌های مضر مانند باکتری آلوده شود.ویروس‌ها و جلبک‌ها توسط هر چیزی وارد آب می‌شوند و همچنین گرمایش آب به فرآیند تشکیل میکروارگانیسم ها سرعت می‌بخشد. لذا استفاده از مواد شیمیایی گندزدایی آب استخر و همچنین منعقد کننده‌های ذرات معلق در آب به شدت موردنیاز خواهد بود .رایج‌ترین روش‌های گند زدایی و ضدعفونی استفاده از زاج یا ضدعفونی کردن آب استخر با کلر است.از مهمترین اطلاعاتی که دارنده‌ی استخر باید از آن آگاهی داشته باشد نحوه‌ی کلر زنی آب استخر و مقدار مجاز کلر است.

شفافیت آب استخر

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای آب استخر پیش بیاید زرد شدن آن است.در چنین مواقعی ابتدا باید علت زرد شدن را کشف و فیلتراسیون استخر را بررسی کرد.گاهی علت مشکل به‌دلیل یک ایراد کوچک است که با برطرف کردن آن، آب استخر به شفافیت سابق می‌رسد.برای سهولت سرویس استخر می‌توان یک کیت آب استخر تهیه کرد تا کلسیم و PH آب که از عوامل موثر بر شفافیت و رنگ آب هستند را بسنجد.

دلایل کدر و تیره شدن آب استخر

آب جزو سیالاتی است که نفوذ‌پذیری فیزیکی و شیمیایی زیادی دارد از این‌رو عوامل مختلفی ممکن است که باعث آلوده شدن آن بشوند:

  • ساکن ماندن بیش از حد آب به گونه‌ای که هیچ حجم آبی به آن اضافه نشده یا کم نشود.
  • ورود گرد و خاک و … در استخرهای روباز
  • شنا کردن افراد زیاد در آب
  • قرار دادن اجسام تفریحی زیاد بر روی آب
  • ترک خوردن و فرسوده شدن دیواره‌ی استخر

محصولات مواد گند زدایی و نگهداری آب استخر

گارانتی بی قید و شرط
گارانتی بی قید و شرط
تضمین قیمت و امنیت پرداخت
تضمین قیمت و امنیت پرداخت
مشاوره تخصصی انتخاب محصول
مشاوره تخصصی انتخاب محصول
ارسال سریع به سراسر کشور
ارسال سریع به سراسر کشور
تضمین اصالت کالا
تضمین اصالت کالا
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته
You've just added this product to the cart:

ارتباط با آبیکو
۰۹۹۱۶۶۶۶۳۷۰
۰۹۹۱۶۶۶۶۵۷۰